خرید و فروش بیاند پروتکل | قیمت ارز دیجیتال BEYONDPROTOCOL

بیاند پروتکل

BEYONDPROTOCOL - BEYOND PROTOCOL
0تتر
0%

قیمت بیاند پروتکل

0تومان
(24,837)

حجم معاملات بیاند پروتکل

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیاند پروتکل

بیاند پروتکل یک بلاک چین لایه اول است. پلتفرم ارز دیجیتال Beyond Protocol امنیت غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند را برای اینترنت اشیا به وجود می‌آورد. در این پلتفرم کاربران می‌توانند اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را روی دستگاه‌های هوشمند مختلف ایجاد کنند و راهکارهای تازه‌ای را برای اتوماسیون به وجود بیاورند. پلتفرم ارز دیجیتال Beyond Protocol از ارتباطات نود به نود استفاده می‌کند. این ارتباطات یک شبکه از زیرساختها به وجود می‌آورد که در آن اشیا مجازی و فیزیکی دارای هوش و هویت هستند و می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. اپلیکیشن‌هایی که از ارتباطات نود به نود بهره می‌برند، نوع کار و ارتباطات را تغییر خواهند داد و باعث صرفه‌جویی در زمان و منابع می‌شوند. این ارتباطات در شبکه اینترنت اشیا قرار می‌گیرد و به کاربران امکان می‌دهد تا اشیا فیزیکی را از طریق اینترنت کنترل کنند. توکن بومی این پلتفرم، توکن BP است و در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این توکن دارای محدودیت عرضه ۵۰۰ میلیون عددی است.

خرید بیاند پروتکل

ارز دیجیتال بیاند پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیاند پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیاند پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیاند پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیاند پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیاند پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیاند پروتکل

فروش بیاند پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیاند پروتکل، مقدار بیاند پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیاند پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیاند پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیاند پروتکل

خرید و فروش بیاند پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیاند پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیاند پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیاند پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیاند پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیاند پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیاند پروتکل

برای ذخیره بیاند پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیاند پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیاند پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیاند پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیاند پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیاند پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیاند پروتکل

قیمت بیاند پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیاند پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیاند پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیاند پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیاند پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیاند پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیاند پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023