خرید ارز دیجیتال Beldex | فروش بلدکس و قیمت لحظه‌ای BDX

بلدکس

BDX - Beldex
0.03236تتر
2.852%

قیمت خرید بلدکس

قیمت فروش بلدکس

1,621.236تومان
1,605.056تومان
(11,920)

حجم معاملات بلدکس

15,950,841,682تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,681.857تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,607.709تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلدکس

Beldex یک اکوسیستم مبتنی بر حریم خصوصی و برنامه‌های غیرمتمرکز  با اولویت حریم خصوصی است. این پروژه در سال ۲۰۱۷ توسعه یافت و عرضه اولیه آن در بهار 2018 اجرا شد و صرافی آن در پایان سال 2019 راه اندازی شد. پروژه Beldex متعهد به افزایش حریم خصوصی آنلاین است. BDX یک کوین حفظ حریم خصوصی و یک توکن کاربردی است.

ماموریت بلدکس ارائه یک محیط خصوصی است که در آن داده‌ها می‌توانند به طور ایمن مبادله شوند. تمرکز این پروژه روی امنیت فردی و حریم خصوصی واقعی با تحقیقات سیستماتیک برای اطمینان از حریم خصوصی تراکنش‌های فردی است، بنابراین ایمنی کاربران و امنیت وجوه آنها در اولویت قرار دارد.

BDX بر روی بلاک چین غیرمتمرکز Beldex برای انجام تراکنش‌های همتا به همتا (P2P) ایمن و ناشناس استفاده می‌شود و این اکوسیستم از dApp‌های امن، از جمله BChat، BelNet، مرورگر Beldex، پروتکل حریم خصوصی Beldex، و پل Beldex پشتیبانی می‌کند. در ابتدا، Beldex بر اساس یک معماری اثبات کار و به دنبال آن ادغام اثبات سهام به منظور افزایش مقیاس پذیری توکن BDX، کاهش کارمزد و زمان تراکنش توسعه یافت.

خرید بلدکس

ارز دیجیتال بلدکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلدکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلدکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلدکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلدکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلدکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلدکس

فروش بلدکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلدکس، مقدار بلدکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلدکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلدکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلدکس

خرید و فروش بلدکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلدکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلدکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلدکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلدکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلدکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلدکس

برای ذخیره بلدکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلدکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلدکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلدکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلدکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلدکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلدکس

قیمت بلدکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلدکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلدکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلدکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلدکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلدکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلدکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023