خرید ارز دیجیتال Battle Infinity | فروش بتل اینفینیتی | قیمت لحظه‌ای IBAT

بتل اینفینیتی

IBAT - Battle Infinity
0.000268تتر
3.15%

قیمت بتل اینفینیتی

15.09403تومان
(25,359)

حجم معاملات بتل اینفینیتی

1,673,566,591تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17.14335تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13.95677تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بتل اینفینیتی

ارز دیجیتال IBAT توکن بومی یک بازی گیمینگ به نام بتل اینفینیتی Battle Infinity است که میزبان چندین بازی مبارزه‌ای درآمدزا خواهد بود. این بازی‌ها در متاورس بتل اینفینیتی که Battle Arena نام خواهد داشت، گنجانده می‌شوند. در بتل آرنا علاوه بر بازی و مبارزه، می‌توانید با دیگر کاربران تعامل کنید،‌ چیزی اجرا کنید، تماشا کنید و بخش‌های مختلف این دنیای مجازی را کند و کاو کنید. کاربران بتل اینفینیتی می‌توانند ارز دیجیتال ibat را استیک کنند تا برای فعالیت‌هایی که در پلتفرم انجام می‌دهند امتیاز بیشتری بگیرند. اکوسیستم بتل اینفینیتی شامل یک صرافی غیر متمرکز است که شبیه یک بانک عمل می‌کند. این صرافی به کاربران اجازه می‌دهد ارز دیجیتال ای بت ibat را مستقیما بخرند و توکن‌هایی را که از برنده شدن در بازی‌ها به دست آورده‌اند به ارز دیگری تبدیل کنند. بتل سواپ در مارکت پلیس بتل اینفینیتی، فروشگاه بازی و متاورس آرنا گنجانده شده است. از دیگر محصولات اکوسیستم وسیع بتل اینفینیتی می‌توان به بازی ورزشی IBAT Premier League، فروشگاه بازی Battle Games و بازار Battle Market اشاره کرد. مجموع عرضه ای بات IBAT به ۱۰ میلیارد توکن محدود شده است و قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال بتل اینفینیتی ibat در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۰۰۴ دلار بود.

خرید بتل اینفینیتی

ارز دیجیتال بتل اینفینیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بتل اینفینیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بتل اینفینیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بتل اینفینیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بتل اینفینیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بتل اینفینیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بتل اینفینیتی

فروش بتل اینفینیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بتل اینفینیتی، مقدار بتل اینفینیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بتل اینفینیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بتل اینفینیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بتل اینفینیتی

خرید و فروش بتل اینفینیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بتل اینفینیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بتل اینفینیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا بتل اینفینیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بتل اینفینیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بتل اینفینیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بتل اینفینیتی

برای ذخیره بتل اینفینیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بتل اینفینیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بتل اینفینیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بتل اینفینیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بتل اینفینیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بتل اینفینیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بتل اینفینیتی

قیمت بتل اینفینیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بتل اینفینیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بتل اینفینیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بتل اینفینیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بتل اینفینیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بتل اینفینیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بتل اینفینیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023