خرید بندزای BZAI | فروش ارز دیجیتال BZAI به همراه قیمت لحظه‌ای

بندزای

BZAI - BandZai
0.00209تتر
7.179%

قیمت بندزای

118.294تومان
(11,704)

حجم معاملات بندزای

48,669,104,637تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
120.9542تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
109.1814تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بندزای

ZAIs، موجودات افسانه‌ای ناشیانه اما سرسختی هستند که سرگرمی اصلی‌شان، خوب، مبارزه با یکدیگر است! ZAIs خود را برای نبرد در جستجوی شهرت و تجربه به میدان بفرستید، یا آنها را از طریق سیستم آموزشی منحصربه‌فردی ارتقا دهید. با پیروزی در نبردهای خود با ZAIs، $BZAI کسب کنید، یا کنترل یکی از مراکز منحصربه‌فرد ما را به دست گیرید و شروع به پرورش و فروش ZAIs، آموزش دادن به آنها یا ساخت جادوآمیز کنید! ZAIs قدرتمندتر و انحصاری‌تری به دست آورید، در هر دو حالت PVE و PvP راه خود را به سمت پایان بازی بجنگید و پاداش‌های هرچه بزرگ‌تری کسب کنید!

ZAIs، موجودات اسطوره‌ای هستند که علی‌رغم دست و پا چلفتی بودن، بسیار سرسخت و جنگجو هستند. سرگرمی اصلی آنها، جنگیدن با یکدیگر است. اکنون شما می‌توانید ZAIs خود را به منظور کسب شهرت و تجربه، به میدان نبردها بفرستید. همچنین، امکان ارتقای آنها از طریق یک سیستم آموزشی خاص و منحصربه‌فرد فراهم است. با پیروزی در نبردهای خود، ارز دیجیتال $BZAI را به دست آورید. علاوه بر این، می‌توانید کنترل یکی از مراکز منحصربه‌فرد ما را در دست گرفته و به پرورش، فروش و آموزش ZAIs یا ساخت معجون‌ها بپردازید. با به دست آوردن ZAIs قدرتمندتر و انحصاری‌تر، در حالت‌های PVE و PvP به سمت انتهای بازی پیشروی کنید و پاداش‌های بزرگ‌تری کسب نمایید!

خرید بندزای

ارز دیجیتال بندزای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بندزای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بندزای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بندزای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بندزای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بندزای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بندزای

فروش بندزای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بندزای، مقدار بندزای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بندزای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بندزای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بندزای

خرید و فروش بندزای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بندزای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بندزای به تتر، نیاز نیست که ابتدا بندزای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بندزای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بندزای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بندزای

برای ذخیره بندزای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بندزای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بندزای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بندزای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بندزای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بندزای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بندزای

قیمت بندزای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بندزای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بندزای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بندزای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بندزای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بندزای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بندزای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023