خرید ارز دیجیتال بنانا گان | فروش ارز دیجیتال BANANAGUN | قیمت لحظه‌ای بناناگان

بنانا گان

BANANAGUN - Banana Gun
48.956تتر
1.7%

قیمت بنانا گان

2,805,178تومان
(13,959)

حجم معاملات بنانا گان

3,850,657,811تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,881,101تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,644,395تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بنانا گان

بنانا گان که با نماد BANANA شناخته می‌شود، یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است. Banana Gun قصد دارد در یک dApp اختصاصی خود راه‌اندازی شود. در طی یک کمپین سه هفته‌ای، کاربران توانستند ان اف تی‌های مرتبط با روح را جمع‌آوری کنند بدون اینکه بدانند این ان اف تی‌ها چه کاربردی دارند. این ان اف تی‌ها با انجام وظایف مختلف در بات به دست آمدند. هدف از این تنظیمات این بود که کاربران وفادار بات را از شکارچیان واچ لیست که به بات اهمیتی نمی‌دهند و پس از راه‌اندازی می‌روند، جدا کند. این NFT‌ها برای تعیین افرادی که در لیست سفید برای راه‌اندازی قرار می‌گیرند، استفاده خواهند شد.

خرید بنانا گان

ارز دیجیتال بنانا گان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بنانا گان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بنانا گان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بنانا گان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بنانا گان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بنانا گان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بنانا گان

فروش بنانا گان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بنانا گان، مقدار بنانا گان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بنانا گان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بنانا گان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بنانا گان

خرید و فروش بنانا گان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بنانا گان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بنانا گان به تتر، نیاز نیست که ابتدا بنانا گان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بنانا گان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بنانا گان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بنانا گان

برای ذخیره بنانا گان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بنانا گان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بنانا گان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بنانا گان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بنانا گان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بنانا گان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بنانا گان

قیمت بنانا گان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بنانا گان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بنانا گان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بنانا گان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بنانا گان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بنانا گان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بنانا گان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بنانا گان

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بنانا گان دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023