خرید ارز دیجیتال بد آيدیا ای آی | فروش ارز دیجیتال Bad Idea AI | قیمت لحظه‌ای BAD

بد آیدیا ای آی

BAD - Bad Idea AI
0تتر
13.05%

قیمت بد آیدیا ای آی

0.001597تومان
(10,830)

حجم معاملات بد آیدیا ای آی

26,876,655,412تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001639تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001408تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بد آیدیا ای آی

تا سال ۲۰۲۳ همه ما اطلاعات کمی نسبت به هوش مصنوعی داشتیم و تنها شرکت‌های تخصصی در این زمینه می‌توانستند از این تکنولوژی استفاده کنند. اما با معرفی چت جی پی تی، این تکنولوژی در دسترس همگان قرار گرفته است و نگرانی‌های همگانی در مورد توسعه و گسترش آن به وجود آمده است. پلتفرم بد آیدیا ای آی یک پلتفرم اجتماعی و هوش مصنوعی است که قصد دارد در این مورد تحقیقات بیشتری به عمل آورد و تاثیرات هوش مصنوعی را مورد بررسی قرار دهد. آیا قرار است که ما توسط هوش مصنوعی مورد حمله قرار بگیریم یا اینکه هوش مصنوعی تنها ابزاری در دستان ما برای یک زندگی بهتر است؟ توکن بومی Bad Idea AI با نماد BAD معامله می‌شود.

خرید بد آیدیا ای آی

ارز دیجیتال بد آیدیا ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بد آیدیا ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بد آیدیا ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بد آیدیا ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بد آیدیا ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بد آیدیا ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بد آیدیا ای آی

فروش بد آیدیا ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بد آیدیا ای آی، مقدار بد آیدیا ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بد آیدیا ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بد آیدیا ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بد آیدیا ای آی

خرید و فروش بد آیدیا ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بد آیدیا ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بد آیدیا ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا بد آیدیا ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بد آیدیا ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بد آیدیا ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بد آیدیا ای آی

برای ذخیره بد آیدیا ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بد آیدیا ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بد آیدیا ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بد آیدیا ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بد آیدیا ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بد آیدیا ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بد آیدیا ای آی

قیمت بد آیدیا ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بد آیدیا ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بد آیدیا ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بد آیدیا ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بد آیدیا ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بد آیدیا ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بد آیدیا ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بد آیدیا ای آی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بد آیدیا ای آی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023