قیمت لحظه‌ای Baby Swap | خرید و فروش بیبی سواپ Baby

بیبی سواپ

BABY - Baby Swap
0.010436تتر
0.327%

قیمت بیبی سواپ

522.8436تومان
(16,004)

حجم معاملات بیبی سواپ

1,333,892,549تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
546.9417تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
514.2264تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیبی سواپ

ارز دیجیتال BABY توکن بومی بیبی متاورس است که بیبی سواپ نیز نامیده می‌شود. این پروژه قابلیت‌های NFT و دیفای (خدمات مالی غیر متمرکز) را در متاورس خود گنجانده است. کاربران می‌توانند در Baby Metaverse با یکدیگر معامله کنند، بازی کنند و پول دربیاورند. بیبی متاورس خدمات پشتیبانی و بهینه‌سازی متعددی را در اختیار پروژه‌های جدید ساخته شده روی بایننس اسمارت چین قرار می‌دهد. قابلیت‌های اصلی که بیبی سواپ ارائه می‌دهد شامل مبادله، کشت سود و استخرهای استیک است. پایه و اساس تمام خدمات ارائه شده در BabySwap ارز دیجیتال بیبی است. این توکن که با استاندارد BEP20 بلاک چین بایننس سازگار است می‌تواند برای پرداخت هزینه مشارکت در متاورس و پرداخت کارمزدهای پلتفرم استفاده شود. دیگر کاربردهای ارز دیجیتال baby شامل قابلیت استیک و حق رای در مورد قابلیت‌‌های مختلف بیبی است. صرافی BabySwap یک صرافی غیر متمرکز و مختص پروژه‌های جدیدی است که روی بلاک چین بایننس اسمارت چین ساخته می‌شوند. ارز دیجیتال BABY یک توکن ضد تورمی است که مجموع عرضه آن به ۱ میلیارد توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال baby در زمان ورود به بازار 0.52  دلار بود.

 

 

 

 

خرید بیبی سواپ

ارز دیجیتال بیبی سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیبی سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیبی سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیبی سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیبی سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیبی سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیبی سواپ

فروش بیبی سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیبی سواپ، مقدار بیبی سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیبی سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیبی سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیبی سواپ

خرید و فروش بیبی سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیبی سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیبی سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیبی سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیبی سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیبی سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیبی سواپ

برای ذخیره بیبی سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیبی سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیبی سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیبی سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیبی سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیبی سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیبی سواپ

قیمت بیبی سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیبی سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیبی سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیبی سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیبی سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیبی سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیبی سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بیبی سواپ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بیبی سواپ دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023