خرید و فروش ارز دیجیتال بی بی دوج BABYDOGE | قیمت لحظه ای Baby doge

بیبی دوج

BABYDOGE - Baby Doge
0تتر
5.529%

قیمت بیبی دوج

0.000065تومان
(19,865)

حجم معاملات بیبی دوج

33,425,131,175تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00007تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000064تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیبی دوج

بی بی دوج کوین با نماد BABYDOGE یکی از ارزهای دیگری است که از ارز محبوب دوج کوین (Dogecoin) الهام گرفته است، اما می‌خواهد امکانات تازه‌ای را به خریداران خود ارائه دهد. بی بی دوج کوین سعی داشته تا سرعت تراکنش‌هایش را بالا ببرد و برای توکن های خود سقف عرضه تعیین کند. یعنی کوین های بی بی دوج قرار نیست تا بی نهایت عرضه شوند بلکه سقف مشخصی دارند. همچنین 5 درصد از هر تراکنش به دارندگان بی بی دوج (Babydoge) بازگردانده می‌شود.

بی بی دوج کوین در ماه ژوئن سال 2021 ایجاد شد و برنامه های زیادی برای توسعه خود دارد. برنامه هایی برای کارهای خیرخواهانه، ساخت NFT ها یا توکن های غیرمثلی، بازی و حمایت از حیوانات.

بی بی دوج

خرید بیبی دوج

ارز دیجیتال بیبی دوج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیبی دوج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیبی دوج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیبی دوج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیبی دوج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیبی دوج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیبی دوج

فروش بیبی دوج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیبی دوج، مقدار بیبی دوج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیبی دوج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیبی دوج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیبی دوج

خرید و فروش بیبی دوج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیبی دوج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیبی دوج به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیبی دوج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیبی دوج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیبی دوج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیبی دوج

برای ذخیره بیبی دوج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیبی دوج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیبی دوج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیبی دوج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیبی دوج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیبی دوج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیبی دوج

قیمت بیبی دوج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیبی دوج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیبی دوج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیبی دوج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیبی دوج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیبی دوج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیبی دوج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بیبی دوج

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بیبی دوج دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023