خرید ارز دیجیتال Axelar | فروش ارز دیجیتال اکسلار | قیمت لحظه‌ای WAXL

اکسلار

WAXL - Axelar
0.92449تتر
0.896%

قیمت اکسلار

52,695تومان
(24,203)

حجم معاملات اکسلار

120,854,520,762تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
53,456تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
48,668تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اکسلار

ارز دیجیتال WAXL یا AXL توکن بومی یک زیرساخت بلاک چینی به نام Axelar است که همه اکوسیستم‌ها، اپلیکیشن‌ها، دارایی‌ها و کاربران بلاک چین را به هم متصل می‌کند. اکسلار به کاربرانی که دارایی‌هایی روی یک بلاک چین دارند اجازه می‌دهد تا از آنها در هر اپلیکیشن دیگری و در هر بلاک چین دیگری استفاده کنند. این به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا با ساخت اپلیکیشن خود روی پروتکل ارز دیجیتال waxl دارایی‌ها و داده‌های هر اکوسیستم دیگری را مورد استفاده قرار دهند و کاربران بیشتری داشته باشند بدون اینکه کارمزد زیادی بپردازند یا زیرساخت‌های بین زنجیره‌ای برای اپلیکیشن خود ایجاد کنند. خدمات بین زنجیره‌ای یا در دسترس نیستند یا گران و ناکارآمد هستند و شبکه Axelar به دنبال حل این مشکل است. ارز دیجیتال axl چهار کاربرد حیاتی دارد. از این توکن برای کارمزد تراکنش و هر کارمزد دیگری استفاده می‌شود. کاربرد دیگر ارز دیجیتال waxl مشوق اقتصادی برای اعتبارسنج‌ها است؛ آنها ارز دیجیتال AXL را به عنوان پاداش کار خود دریافت می‌کنند. همچنین، هولدرهای رمز ارز اکسل می‌توانند در مدیریت شبکه و رای‌گیری‌ها مشارکت کنند. ارز دیجیتال axl برای پاداش دادن به اپلیکیشن‌هایی که اکوسیستم را گسترش می‌دهند و جامعه کاربران استفاده می‌شود.

خرید اکسلار

ارز دیجیتال اکسلار یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اکسلار به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اکسلار خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اکسلار در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اکسلار خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اکسلار خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اکسلار

فروش اکسلار در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اکسلار، مقدار اکسلار مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اکسلار در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اکسلار در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اکسلار

خرید و فروش اکسلار در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اکسلار خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اکسلار به تتر، نیاز نیست که ابتدا اکسلار خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اکسلار خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اکسلار بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اکسلار

برای ذخیره اکسلار، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اکسلار شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اکسلار مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اکسلار است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اکسلار نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اکسلار خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اکسلار

قیمت اکسلار در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اکسلار تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اکسلار، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اکسلار قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اکسلار و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اکسلار را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اکسلار را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023