خرید ارز دیجیتال آووتئو | فروش ارز دیجیتال Avoteo | قیمت لحظه‌ای AVO

آووتئو

AVO - Avoteo
0تتر
0%

قیمت آووتئو

0تومان
(23,386)

حجم معاملات آووتئو

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آووتئو

آووتئو یک پلتفرم سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز است. این پلتفرم سرمایه افراد را جمع‌آوری می‌کند و در پروژه‌های با پتانسیل رشد بالا سرمایه‌گذاری می‌کند. کاربران می‌توانند با شرکت در این سرمایه‌گذاری‌ها سود خوبی کسب کنند و درآمد غیرمستقیم داشته باشند. برای استفاده از تمام امکانات این پلتفرم، کاربران باید حداقل ۲۰۰ ارز دیجیتال Avoteo داشته باشند. توکن بومی این پلتفرم با نماد AVO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و نقش مهمی در اکوسیستم آن دارد. کاربران می‌توانند با داشتن این توکن به پروژه‌های مختلف سرمایه‌گذاری رای دهند و با کارمزد کم در آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند. این توکن سقف عرضه یک میلیارد عددی دارد و در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۰۲ دلاری وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید آووتئو

ارز دیجیتال آووتئو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آووتئو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آووتئو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آووتئو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آووتئو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آووتئو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آووتئو

فروش آووتئو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آووتئو، مقدار آووتئو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آووتئو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آووتئو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آووتئو

خرید و فروش آووتئو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آووتئو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آووتئو به تتر، نیاز نیست که ابتدا آووتئو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آووتئو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آووتئو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آووتئو

برای ذخیره آووتئو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آووتئو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آووتئو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آووتئو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آووتئو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آووتئو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آووتئو

قیمت آووتئو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آووتئو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آووتئو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آووتئو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آووتئو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آووتئو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آووتئو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023