خرید آوکادو دائو توکن AVG | فروش ارز دیجیتال Avocado DAO Token

آوکادو دائو توکن

AVG - Avocado DAO Token
0.02759تتر
4.23%

قیمت آوکادو دائو توکن

1,553.317تومان
(25,784)

حجم معاملات آوکادو دائو توکن

1,750,059,045تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,696.319تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,504.899تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آوکادو دائو توکن

ارز دیجیتال AVG توکن بومی یک سازمان غیر متمرکز خودگردان به نام Avocado DAO است که روی دارایی‌های NFT در گیم‌ها و متاورس‌های در حال ظهور سرمایه گذاری می‌کند. علاوه بر این، آووکادو دائو یک انجمن مختص بازی‌های درآمدزا دارد و NFTهای خریداری شده را به اعضای انجمن اجاره می‌دهد. اعضای انجمن از این NFTها در گیم‌ها و متاورس‌ها استفاده کرده و آووکادو بخشی از درآمد آنها از بازی‌ها را دریافت می‌کند. آووکادو دائو avg درآمد خود را با اعضای انجمن و هولدرهای ارز دیجیتال آووکادو گیلد avg تقسیم می‌کند. انجمن از بیش از ۱۰ هزار محقق فعال تشکیل شده است؛ این اعضا آووکادیان‌ها نامیده می‌شوند و از طریق آووکادو دائو کسب درآمد می‌کنند. علاوه بر ابزارهای دیجیتال و امکان کسب درآمد، آووکادو آموزش و انگیزه لازم را نیز در اختیار Avocado DAO قرار می‌دهد. این تیم همچنین تلاش می‌کند با گسترش بازی‌های بلاک چینی به جذب افراد بیشتر به این صنعت کمک کند. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال avg در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۱.۰۴۷ دلار بود. ارز دیجیتال آووکادو دائو AVG با استاندارد ERC20 و BEP20 راه‌اندازی شده است و مجموع عرضه آن به ۱ میلیارد توکن محدود شده است. 

خرید آوکادو دائو توکن

ارز دیجیتال آوکادو دائو توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آوکادو دائو توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آوکادو دائو توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آوکادو دائو توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آوکادو دائو توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آوکادو دائو توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آوکادو دائو توکن

فروش آوکادو دائو توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آوکادو دائو توکن، مقدار آوکادو دائو توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آوکادو دائو توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آوکادو دائو توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آوکادو دائو توکن

خرید و فروش آوکادو دائو توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آوکادو دائو توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آوکادو دائو توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا آوکادو دائو توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آوکادو دائو توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آوکادو دائو توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آوکادو دائو توکن

برای ذخیره آوکادو دائو توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آوکادو دائو توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آوکادو دائو توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آوکادو دائو توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آوکادو دائو توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آوکادو دائو توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آوکادو دائو توکن

قیمت آوکادو دائو توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آوکادو دائو توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آوکادو دائو توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آوکادو دائو توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آوکادو دائو توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آوکادو دائو توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آوکادو دائو توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023