خرید و فروش و نگهداری ارز دیجیتال Avaxtars Token | قیمت لحظه‌ای آواکستارز توکن

آواکستارز توکن

AVXT - Avaxtars Token
0تتر
0%

قیمت خرید آواکستارز توکن

قیمت فروش آواکستارز توکن

0تومان
0تومان
(4,596)

حجم معاملات آواکستارز توکن

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آواکستارز توکن

آواکستارس یک جستجوگر بازی‌های علمی تخیلی روی بلاک چین است. درواقع کلمه AVAXTARS از دو قسمت تشکیل شده است، اولین قسمت آواکس یا AVAX است که توکن اصلی بلاک چین آوالانچ است و ارز دیجیتال AVAXTARS روی بلاک چین آن ایجاد شده است. پلتفرم آواکستارس در ماه مارس سال ۲۰۲۱ لانچ شد و از آن زمان سعی داشته اکوسیستم خود را با رودمپی دقیق توسعه دهد. اولین ۱۰ هزار AVAXTARS با نام Gen1 شناخته می‌شوند و هرکدام از آنها ان اف تی خود را با کمک کاربران هوش مصنوعی ایجاد می‌کنند. ارز دیجیتال AVAXTARS از یک توکنومیک خاص بهره می‌برد. توکن اصلی این اکوسیستم با نام AVXT شناخته می‌شود و به تعداد کمی یعنی در حدود یک میلیارد عدد در بازار عرضه می‌شود. توکن‌های دیگر اکوسیستم ارز دیجیتال AVAXTARS توکن‌های DGC و ENXT نام دارد که از توکن‌ اصلی شبکه پشتیبانی می‌کنند. تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال آواکستارس مکانیزمی به وجود آورده‌اند که توسط آن بیشتر مشکلات بلاک چین آن حل می‌شود و. کاربران نباید برای هر حرکتی در بازی کارمزد بپردازند. توکن AVXT در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۰.۰۰۲۵ دلار بوده است.

خرید آواکستارز توکن

ارز دیجیتال آواکستارز توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آواکستارز توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آواکستارز توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آواکستارز توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آواکستارز توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آواکستارز توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آواکستارز توکن

فروش آواکستارز توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آواکستارز توکن، مقدار آواکستارز توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آواکستارز توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آواکستارز توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آواکستارز توکن

خرید و فروش آواکستارز توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آواکستارز توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آواکستارز توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا آواکستارز توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آواکستارز توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آواکستارز توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آواکستارز توکن

برای ذخیره آواکستارز توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آواکستارز توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آواکستارز توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آواکستارز توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آواکستارز توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آواکستارز توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آواکستارز توکن

قیمت آواکستارز توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آواکستارز توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آواکستارز توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آواکستارز توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آواکستارز توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آواکستارز توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آواکستارز توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023