فروش و خرید AurusX | نگهداری رایگان ارز دیجیتال AX | قیمت لحظه‌ای اوروس ایکس

اوروس ایکس

AX - AurusX
1.142تتر
23.593%

قیمت خرید اوروس ایکس

قیمت فروش اوروس ایکس

59,041تومان
58,470تومان
(5,405)

حجم معاملات اوروس ایکس

7,675,888,866تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
59,610تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
46,478تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوروس ایکس

AX با نماد AX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید اوروس ایکس

ارز دیجیتال اوروس ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوروس ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوروس ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوروس ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوروس ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوروس ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوروس ایکس

فروش اوروس ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوروس ایکس، مقدار اوروس ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوروس ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوروس ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوروس ایکس

خرید و فروش اوروس ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوروس ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوروس ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوروس ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوروس ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوروس ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوروس ایکس

برای ذخیره اوروس ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوروس ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوروس ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوروس ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوروس ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوروس ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوروس ایکس

قیمت اوروس ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوروس ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوروس ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوروس ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوروس ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوروس ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوروس ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023