خرید ارز دیجیتال Aurix | فروش ارز دیجیتال آئوریکس | قیمت لحظه‌ای AUR

آئوریکس

AUR - Aurix
1.0492تتر
1.23%

قیمت آئوریکس

62,007تومان
(25,402)

حجم معاملات آئوریکس

2,905,703,265تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
62,261تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
61,079تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آئوریکس

ارز دیجیتال AUR توکن بومی یک صرافی به نام Aurix است که برای انجام تراکنش‌های امن و مستقل طراحی شده است. با آئوریکس می‌توانید طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنید و در عین حال هویت خود را مخفی نگه دارید. آئوریکس به کاربران خود یک حساب بانکی و یک صرافی رمزنگاری ارائه می‌دهد که هر دو نه تنها رایگان هستند، بلکه هنگام استفاده از آنها مقداری از مبلغ تراکنش به عنوان پاداش (Cash-back) بازگردانده می‌شود. آئوریکس یک کارت اعتباری به نام Aurix Card دارد که توسط شبکه ویزا کارت و مستر کارت پشتیبانی می‌شود و به والت کاربر متصل است. معامله گرانی که از ارز دیجیتال aur برای پرداخت استفاده می‌کنند از تخفیف اضافی در پلتفرم برخوردار می‌شوند. همچنین کاربران می‌توانند توکن Aurix را برای پشتیبانی از عملکرد شبکه آئوریکس استیک کنند. مزایای استیک به مقدار AUR قفل شده برای اعتبارسنجی بستگی دارد. این مزایا می‌تواند از تخفیف در کارمزدهای معاملاتی گرفته تا پاداش نقدی و تمدید وام متغیر باشد. ارز دیجیتال آئور aur یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 است که سقف عرضه آن به ۲۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش aur در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ حدود ۰.۵۹ دلار بود.

 

خرید آئوریکس

ارز دیجیتال آئوریکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آئوریکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آئوریکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آئوریکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آئوریکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آئوریکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آئوریکس

فروش آئوریکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آئوریکس، مقدار آئوریکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آئوریکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آئوریکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آئوریکس

خرید و فروش آئوریکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آئوریکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آئوریکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آئوریکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آئوریکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آئوریکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آئوریکس

برای ذخیره آئوریکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آئوریکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آئوریکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آئوریکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آئوریکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آئوریکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آئوریکس

قیمت آئوریکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آئوریکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آئوریکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آئوریکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آئوریکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آئوریکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آئوریکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023