فروش و خرید سریع و آسان AURA | قیمت ارز دیجیتال آئورا نتورک	AURA Network

آئورا نتورک

AURA - AURA Network
0.07989تتر
1.564%

قیمت خرید آئورا نتورک

قیمت فروش آئورا نتورک

4,002.489تومان
3,962.544تومان
(11,546)

حجم معاملات آئورا نتورک

1,497,933,245تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,072.128تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,939.363تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آئورا نتورک

آئورا نتورک با نماد AURA ارز دیجیتال یک بلاکچین متمرکز روی NFT است که تلاش می‌کند با ساده‌سازی استفاده از NFTها و معرفی کردن آنها در صنایع دیگر، کاربردهای NFT در دنیای واقعی را گسترش دهد و پذیرش آن در سطح جهاین را تسریع کند. چشم‌انداز آئورا نتورک برای آینده این است که به قطبی برای ساخت NFT، ارزشگذاری آن و خرید و فروش ان اف تی تبدیل شود. برای رسیدن به این هدف، آئورا تلاش می‌کند زیرساختی ایجاد کند که به کل کاربران NFT، از ماینرها گرفته تا خریداران ثانویه و خالقان NFT سود برساند. گفتنی است که پروژه مشهور کوین ۹۸ (C98) از جمله شرکا و سرمایه گذاران Aura Network است. ارز دیجیتال AURA که رمز ارز بومی بلاک چین آئورا نتورک است روی زنجیره بایننس قرار دارد و با استاندارد BEP20 ساخته شده است. این رمز ارز سقف عرضه خود را به ۱ میلیارد AURA محدود کرده است و در حال حاضر ۳ درصد از این تعداد در گردش است. ارز دیجیتال AURA علاوه بر قابلیت خرید و فروش در صرافی‌ها حداقل سه کاربرد در اکوسیستم آئورا نتورک خواهد داشت:

  • حاکمیت: هولدرهای آئورا می‌توانند به تغییرات در نرم‌افزار و تصمیمات شبکه رای بدهند.
  • استیک: دارندگان AURA می‌توانند توکن‌‌های خود را برای به دست آوردن درآمد منفعل استیک کنند.
  • کارمزد تراکنش: ارز دیجیتال AURA برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها استفاده خواهد شد.

 

 

خرید آئورا نتورک

ارز دیجیتال آئورا نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آئورا نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آئورا نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آئورا نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آئورا نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آئورا نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آئورا نتورک

فروش آئورا نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آئورا نتورک، مقدار آئورا نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آئورا نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آئورا نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آئورا نتورک

خرید و فروش آئورا نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آئورا نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آئورا نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا آئورا نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آئورا نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آئورا نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آئورا نتورک

برای ذخیره آئورا نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آئورا نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آئورا نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آئورا نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آئورا نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آئورا نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آئورا نتورک

قیمت آئورا نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آئورا نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آئورا نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آئورا نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آئورا نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آئورا نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آئورا نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023