فروش AstridDAO Token | خرید ارز دیجیتال آسترید دائو توکن ATID

آسترید دائو توکن

ATID - AstridDAO Token
0.000108تتر
34.08%

قیمت آسترید دائو توکن

6.22583تومان
(25,908)

حجم معاملات آسترید دائو توکن

6,970,668تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9.48588تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.0585تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آسترید دائو توکن

ATID با نماد ATID یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید آسترید دائو توکن

ارز دیجیتال آسترید دائو توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آسترید دائو توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آسترید دائو توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آسترید دائو توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آسترید دائو توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آسترید دائو توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آسترید دائو توکن

فروش آسترید دائو توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آسترید دائو توکن، مقدار آسترید دائو توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آسترید دائو توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آسترید دائو توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آسترید دائو توکن

خرید و فروش آسترید دائو توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آسترید دائو توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آسترید دائو توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا آسترید دائو توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آسترید دائو توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آسترید دائو توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آسترید دائو توکن

برای ذخیره آسترید دائو توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آسترید دائو توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آسترید دائو توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آسترید دائو توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آسترید دائو توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آسترید دائو توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آسترید دائو توکن

قیمت آسترید دائو توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آسترید دائو توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آسترید دائو توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آسترید دائو توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آسترید دائو توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آسترید دائو توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آسترید دائو توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023