خرید فن توکن استون مارتین | فروش ارز دیجیتال Aston Martin Cognizant Fan Token

استون مارتین فن توکن

AM - Aston Martin Cognizant Fan Token
0.7603تتر
2.77%

قیمت استون مارتین فن توکن

42,196تومان
(19,816)

حجم معاملات استون مارتین فن توکن

1,096,625,739تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
42,768تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
40,781تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استون مارتین فن توکن

توکن هواداری استون مارتین با نام Aston Martin Cognizant Fan Token در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. فن توکن‌ها به هواداران تیم‌های ورزشی امکان می‌دهند تا مشارکت بیشتری در تیم خود داشته باشند و از مزایای زیادی بهره‌مند شوند. فن توکن استون مارتین از طریق پلتفرم Socios لانچ شده است و در اختیار هواداران آن قرار گرفته است. کاربران با خرید توکن چیلیز می‌توانند در این پلتفرم توکن هواداری تیم استون مارتین را خریداری کنند. فن توکن‌ها به کاربران امکان می‌دهند تا در تصمیمات تیم خود شرکت کنند، برای مشارکت خود پاداش بگیرند، به کلاب‌های خصوصی راه پیدا کنند و بتوانند با اعضای اصلی تیم دیدار داشته باشند. فن توکن Aston Martin Cognizant Fan Token در عرضه اولیه توکن‌های هواداری وارد بازار شده است. این توکن دارای محدودیت عرضه ۱۰ میلیون عددی است که باعث افزایش ارزش آن خواهد شد. این فن توکن در ماه جولای سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شدو

خرید استون مارتین فن توکن

ارز دیجیتال استون مارتین فن توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استون مارتین فن توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استون مارتین فن توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استون مارتین فن توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استون مارتین فن توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استون مارتین فن توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استون مارتین فن توکن

فروش استون مارتین فن توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استون مارتین فن توکن، مقدار استون مارتین فن توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استون مارتین فن توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استون مارتین فن توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استون مارتین فن توکن

خرید و فروش استون مارتین فن توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استون مارتین فن توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استون مارتین فن توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا استون مارتین فن توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استون مارتین فن توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استون مارتین فن توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استون مارتین فن توکن

برای ذخیره استون مارتین فن توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استون مارتین فن توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استون مارتین فن توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استون مارتین فن توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استون مارتین فن توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استون مارتین فن توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استون مارتین فن توکن

قیمت استون مارتین فن توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استون مارتین فن توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استون مارتین فن توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استون مارتین فن توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استون مارتین فن توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استون مارتین فن توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استون مارتین فن توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استون مارتین فن توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استون مارتین فن توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023