قیمت لحظه‌ای MNTL | خرید و فروش ارز دیجیتال Asset Mantle

است مانتل

MNTL - AssetMantle
0.000985تتر
0.8%

قیمت است مانتل

56.8345تومان
(24,382)

حجم معاملات است مانتل

4,227,723,592تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
58.2193تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55.6228تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره است مانتل

ارز دیجیتال AssetMantle با نماد MNTL زیرساختی برای ایجاد بازارهای خرید و فروش NFT است. پروژه اسِت مَنتل ابزارهایی ارائه می‌دهد که به خالقان NFTها امکان ساخت مارکت پلیس یا بازار NFT بدون نیاز به کدنویسی را می‌دهد. کلکسیونرها می‌توانند NFTهایی را که در این بازارها خریداری می‌کنند در یک والت ارز دیجیتال نگهداری کنند، کارمزد اندکی بپردازند و ردپای کربن کمتری داشته باشند. رسالت نهایی AssetMantle گسترش استفاده از NFTها و افزایش کاربردهای آنها است. ارز دیجیتال mntl توکن حاکمیتی پروژه است که برای ارائه پروپوزال و رای دادن به پروپوزال‌ها استفاده می‌شود. کاربرد دیگر توکن MNTL تامین امنیت شبکه است؛ نودها با استیک کردن ارز دیجیتال MNTL می‌توانند تراکنش‌های شبکه را تایید کنند و در مقابل آن پاداش بگیرند. علاوه بر این، از است منتل برای انجام تراکنش‌های بازار منتل پلیس (MatlePlace)، مینت، کمیسیون پلتفرم، معامله و کارمزدها استفاده می‌شود. ارز دیجیتال mntl در ماه می ۲۰۲۲ و با قیمت ۰.۱۹ دلار وارد بازار شد. این رمز ارز بر اساس استاندارد ERC20 ایجاد شده اما روی شبکه‌های پالیگان و کاسموس نیز در دسترس است. رمز ارز MNTL سقف عرضه خود را به ۶ میلیارد توکن محدود کرده است.

 

خرید است مانتل

ارز دیجیتال است مانتل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید است مانتل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید است مانتل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید است مانتل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید است مانتل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه است مانتل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش است مانتل

فروش است مانتل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش است مانتل، مقدار است مانتل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش است مانتل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش است مانتل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل است مانتل

خرید و فروش است مانتل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید است مانتل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل است مانتل به تتر، نیاز نیست که ابتدا است مانتل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، است مانتل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل است مانتل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول است مانتل

برای ذخیره است مانتل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از است مانتل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری است مانتل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی است مانتل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری است مانتل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه است مانتل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت است مانتل

قیمت است مانتل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی است مانتل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت است مانتل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه است مانتل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت است مانتل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت است مانتل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی است مانتل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023