خرید، فروش و قیمت موناکو فن توکن ASM | نگهداری ارز دیجیتال AS Monaco Fan Token

موناکو فن توکن

ASM - AS Monaco Fan Token
0.03197تتر
1.94%

قیمت موناکو فن توکن

1,889.427تومان
(23,956)

حجم معاملات موناکو فن توکن

833,509,227تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,979.85تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,814.37تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره موناکو فن توکن

AS Monaco، با همکاری Socios.com، فن توکن AS Monaco Fan Token با نماد ASM را معرفی کرده است. فن توکن ای اس موناکو یک دارایی دیجیتال انقلابی است که برای ارتقای تعامل طرفداران به موفقیت جدید طراحی شده است. این فن توکن پیشرفته به طرفداران در سراسر جهان با پلتفرمی قدرت می‌دهد که به آنها اجازه می‌دهد تا بهتر از گذشته بر باشگاه فوتبال تأثیر بگذارند و با آن تعامل داشته باشند.

با ASM Fan Token، هر طرفدار رایی در فرآیند تصمیم گیری باشگاه به دست می‌آورد. آنها می‌توانند فعالانه در رای گیری در مورد موضوعات کلیدی، از جمله طرح‌های لباس، جوایز بازیکنان و موارد دیگر شرکت کنند. این فن توکن هرگز منقضی نمی‌شود، و این اطمینان را ایجاد می‌کند که طرفداران می‌توانند به طور نامحدود از مزایای آن لذت ببرند.

فراتر از حق رای، داشتن ASM Fan Token دسترسی انحصاری به تجربیات منحصربه‌فرد و فرصت‌های بی‌سابقه‌ای برای ارتباط با تیم را فراهم می‌کند. از طریق این طرح مبتنی بر بلاکچین، AS Monaco حس عمیق‌تری از جامعه را در میان حامیان خود پرورش می‌دهد.

AS Monaco Fan Token و Socios.com با نزدیک‌تر کردن هواداران به باشگاه‌های محبوبشان از طریق فناوری غیرمتمرکز بلاکچین، صنعت ورزش را متحول می‌کنند. توکن هواداران ASM قرار است تعامل و وفاداری طرفداران را در عصر دیجیتال بازتعریف کند.

خرید موناکو فن توکن

ارز دیجیتال موناکو فن توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید موناکو فن توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید موناکو فن توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید موناکو فن توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید موناکو فن توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه موناکو فن توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش موناکو فن توکن

فروش موناکو فن توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش موناکو فن توکن، مقدار موناکو فن توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش موناکو فن توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش موناکو فن توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل موناکو فن توکن

خرید و فروش موناکو فن توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید موناکو فن توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل موناکو فن توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا موناکو فن توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، موناکو فن توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل موناکو فن توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول موناکو فن توکن

برای ذخیره موناکو فن توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از موناکو فن توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری موناکو فن توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی موناکو فن توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری موناکو فن توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه موناکو فن توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت موناکو فن توکن

قیمت موناکو فن توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی موناکو فن توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت موناکو فن توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه موناکو فن توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت موناکو فن توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت موناکو فن توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی موناکو فن توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023