ارز دیجیتال Artificial Liquid Intelligence | خرید و فروش ارز دیجیتال ALI

آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

ALI - Artificial Liquid Intelligence
0.015407تتر
5.03%

قیمت آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

862.792تومان
(16,543)

حجم معاملات آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

8,162,229,074تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
868.056تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
812تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

ای آی پروتکل امکانات و ابزارهای مختلفی را در حوزه هوش مصنوعی و ایجاد اکوسیستم آن ارائه می‌کند. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا کاراکترهای هوش مصنوعی را ایجاد کنند و دنیای آینده را بسازند. توسعه‌دهندگان به کمک ابزارهای ارائه شده توسط AI Protocol می‌توانند قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز توسعه‌ دهند و اکوسیستمی ایجاد کنند تا دارایی‌های هوش مصنوعی توکنیزه شده بتوانند ترید و معامله شوند. توکن بوی ای آی پروتکل، توکن Artificial Liquid Intelligence است که با نماد ALI در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن، توکن کاربردی شبکه به شمار می‌آید و با استاندارد ERC-20  روی شبکه اتریوم ایجاد شده است. توکن ALI برای ایجاد مشوق، قانون‌گذاری کردن و پاداش دادن به کاربران به وجود آمده است. سقف عرضه این توکن ۱۰ میلیارد عدد است و در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

ارز دیجیتال آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

فروش آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس، مقدار آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

خرید و فروش آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

برای ذخیره آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

قیمت آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آرتیفیشال لیکوئید اینتلیجنس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023