خرید و فروش ارز دیجیتال ARTi Project | قیمت لحظه‌ای آرتی پراجکت

آرتی پراجکت

ARTI - ARTi Project
0.005361تتر
9.611%

قیمت آرتی پراجکت

267.5139تومان
(15,766)

حجم معاملات آرتی پراجکت

1,767,688تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
295.9569تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
267.3143تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آرتی پراجکت

آرتی پراجکت، یک پروژه هنری جهانی است و هنرمندان از سراسر جهان در این پلتفرم، نسخه دیجیتایزه شده آثار خود را ارائه می‌دهند. پلتفرم ARTI Project مزایای زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد از جمله مالکیت غیرمتمرکز آثار، شفافیت تراکنش‌ها و هنر دیجیتالی و ان اف تی. توکن پروژه ARTI Project توکن ARTI است که در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده است. این توکن محدودیت عرضه دارد و تنها یک میلیارد عدد از آن وارد بازار خواهد شد. پروژه ARTI Project به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق تکنولوژی متاورس، وب ۳ و ان اف تی،‌ به دنیای مجازی دسترسی داشته باشند و با کسب و کارها و افراد دیگر ارتباط و تعامل برقرار کنند. این پروژه، سعی دارد مشکل مالکیت آثار و کپی رایت را از طریق تکنولوژی ان اف تی حل کند. کاربران و هنرمندان می توانند با استفاده از تکنولوژی بلاک چین و ان اف تی، مالکیت آثار خود را روی بلاک چین ثبت کنند و از طرف دیگر آثار هنری خود را به صورت دیجیتالی به نمایش بگذارند.

خرید آرتی پراجکت

ارز دیجیتال آرتی پراجکت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آرتی پراجکت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آرتی پراجکت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آرتی پراجکت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آرتی پراجکت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آرتی پراجکت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آرتی پراجکت

فروش آرتی پراجکت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آرتی پراجکت، مقدار آرتی پراجکت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آرتی پراجکت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آرتی پراجکت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آرتی پراجکت

خرید و فروش آرتی پراجکت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آرتی پراجکت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آرتی پراجکت به تتر، نیاز نیست که ابتدا آرتی پراجکت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آرتی پراجکت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آرتی پراجکت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آرتی پراجکت

برای ذخیره آرتی پراجکت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آرتی پراجکت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آرتی پراجکت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آرتی پراجکت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آرتی پراجکت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آرتی پراجکت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آرتی پراجکت

قیمت آرتی پراجکت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آرتی پراجکت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آرتی پراجکت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آرتی پراجکت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آرتی پراجکت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آرتی پراجکت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آرتی پراجکت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023