فروش و خرید Art Gobblers Goo | قیمت لحظه‌ای آرت گابلرز گو

آرت گابلرز گو

GOO - Art Gobblers Goo
0.003تتر
9.311%

قیمت آرت گابلرز گو

170.4تومان
(27,440)

حجم معاملات آرت گابلرز گو

1,183,539,572تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
200.9016تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
160.8008تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آرت گابلرز گو

آرت گابلرز یک کالکشن ان اف تی است. در وایت پیپر پلتفرم Art Gobblers Goo آمده است که این پلتفرم یک کارخانه غیرمتمرکز است که توسط بیگانگان کنترل و اداره می‌شود. درواقع Art Gobblers ها موجوداتی هستند که آثار هنری را می‌بلعند و به NFT ها تبدیل می‌کنند. کاربران می‌توانند با مراجعه به این پلتفرم و استفاده از ابزارهای آن، انوع آثار هنری تولید کنند و به کمک Art Gobblers آن‌ها را به ان اف تی تبدیل کنند و به فروش بگذارند. برای اینکه بتوان در این پلتفرم کار کرد و از ابزارهای آن استفاده کرد، کاربران به توکن‌های Goo نیاز دارند. تعداد توکن‌های GOO که در چرخه وجود دارند توسط یک مکانیزم که VRGDA نام دارد تنظیم می‌شود تا قیمت آنها ثابت بماند و تعداد توکن‌ها در محدوده مناسبی قرار بگیرد. هدف پلتفرم Art Gobblers ساده‌سازی و فراهم کردن ابزارهای مناسب برای کاربران است تا بتوانند آثاری زیبا بیافرینند و کالکشن‌های خود را ایجاد کنند. توکن GOO یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است که کاربردهای زیادی در پلتفرم دارد. این توکن در ماه نوامیر سال ۲۰۲۲ با قیمت حدود ۱۰۰۰ دلاری وارد بازار شده است. عرضه توکن GOO ثابت نیست و در فرایند توکن سوزی مقدار آن کنترل می‌شود.

خرید آرت گابلرز گو

ارز دیجیتال آرت گابلرز گو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آرت گابلرز گو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آرت گابلرز گو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آرت گابلرز گو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آرت گابلرز گو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آرت گابلرز گو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آرت گابلرز گو

فروش آرت گابلرز گو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آرت گابلرز گو، مقدار آرت گابلرز گو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آرت گابلرز گو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آرت گابلرز گو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آرت گابلرز گو

خرید و فروش آرت گابلرز گو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آرت گابلرز گو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آرت گابلرز گو به تتر، نیاز نیست که ابتدا آرت گابلرز گو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آرت گابلرز گو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آرت گابلرز گو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آرت گابلرز گو

برای ذخیره آرت گابلرز گو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آرت گابلرز گو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آرت گابلرز گو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آرت گابلرز گو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آرت گابلرز گو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آرت گابلرز گو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آرت گابلرز گو

قیمت آرت گابلرز گو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آرت گابلرز گو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آرت گابلرز گو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آرت گابلرز گو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آرت گابلرز گو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آرت گابلرز گو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آرت گابلرز گو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023