خرید ارز دیجیتال Arowana Token	| فروش ارز دیجیتال آروانا توکن | قیمت لحظه‌ای ARW

آروانا توکن

ARW - Arowana Token
0.003056تتر
0.295%

قیمت آروانا توکن

152.1888تومان
(15,472)

حجم معاملات آروانا توکن

318,111,400تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
189.24تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
127.8864تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آروانا توکن

پروژه ارز دیجیتال آروانا یک پروژه بلاک چینی است که ارزش دارایی‌های فیزیکی مانند طلا را پردازش می‌کند. این پروتکل دارایی‌های فیزیکی را تایید می‌کند و امکان ترید و معامله آنها را به عنوان یک دارایی دیجیتالی به وجود می‌آورد. از این طریق و با استفاده از تکنولوژی‌های جدید مانند هوش مصنوعی و بلاک چین، کاربران می‌توانند به راحتی و با شفافیت وامنیت بیشتری به دارایی‌های فیزیکی دسترسی داشته باشند و آنها را معامله کنند. به عنوان مثال طلا یک دارایی فیزیکی باارزش است که در طول تاریخ همیشه ارزش خود را حفظ کرده است اما مشکلاتی را به همراه دارد مانند مالیات زیاد خرید و فروش، مشکل اعتماد و شفافیت در معاملات. به همین دلیل پلتفرم Arowana توانسته است راهکارهای تازه‌ای را برای استفاده از این دارایی‌های به وجود بیاورد تا راحت‌تر بتوان از طریق آنها سرویس‌های مختلف مالی و پرداختی را انجام داد. توکن بومی این پلتفرم با نماد ARW در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و کل عرضه آن ۵۰۰ میلیون عدد است. این توکن در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ با قیمت ۵.۸ دلاری وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید آروانا توکن

ارز دیجیتال آروانا توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آروانا توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آروانا توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آروانا توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آروانا توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آروانا توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آروانا توکن

فروش آروانا توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آروانا توکن، مقدار آروانا توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آروانا توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آروانا توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آروانا توکن

خرید و فروش آروانا توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آروانا توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آروانا توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا آروانا توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آروانا توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آروانا توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آروانا توکن

برای ذخیره آروانا توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آروانا توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آروانا توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آروانا توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آروانا توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آروانا توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آروانا توکن

قیمت آروانا توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آروانا توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آروانا توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آروانا توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آروانا توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آروانا توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آروانا توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023