قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال ArcBlock | خرید آرک بلاک ABT

آرک بلاک

ABT - ArcBlock
2.26862تتر
3.4%

قیمت آرک بلاک

146,779تومان
(23,179)

حجم معاملات آرک بلاک

16,282,595,469تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
148,810تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
141,943تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آرک بلاک

آرک بلاک با نماد ABT توک بومی پلتفرمی به همین نام است که ساخت دفترکل توزیع شده (DLT) و بلاک چین را برای توسعه‌دهندگان ساده سازی می‌کند. هدف ArcBlock در نهایت ساخت اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و ساده سازی استفاده از آنها در زندگی روزمره است. این پلتفرم مشکلاتی مثل سرعت پایین، کارمزد بالا و کمبود قابلیت‌ها را از طریق طراحی انقلابی خود حل می‌کند و یک پلتفرم پرسرعت، مقرون به صرفه و کاربرپسند ارائه می‌کند. همچنین، پلتفرم آرک بلاک فناوری بلاک چین را با رایانش ابری ترکیب می‌کند. ارز دیجیتال abt برای اهداف عمومی پلتفرم طراحی شده است و استفاده‌های مختلفی خواهد داشت. برای مثال، از ABT برای پرداخت کارمزد استفاده از خدمات بلاک چین یا اپلیکیشن‌های روی آن استفاده می‌شود. همچنین، توسعه‌دهندگان ArcBlock در صورت نیاز به یک سری خدمات، باید تعدادی توکن ABT را استیک کنند. ارز دیجیتال ABT در سال ۲۰۱۸ وارد بازار شد و قیمت خرید و فروش آن در زمان ورود به بازار ۱.۲۷ دلار بود. توکن آرک بلاک abt با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و یک رمز ارز تورمی است که سقف عرضه‌ ندارد.

خرید آرک بلاک

ارز دیجیتال آرک بلاک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آرک بلاک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آرک بلاک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آرک بلاک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آرک بلاک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آرک بلاک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آرک بلاک

فروش آرک بلاک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آرک بلاک، مقدار آرک بلاک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آرک بلاک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آرک بلاک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آرک بلاک

خرید و فروش آرک بلاک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آرک بلاک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آرک بلاک به تتر، نیاز نیست که ابتدا آرک بلاک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آرک بلاک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آرک بلاک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آرک بلاک

برای ذخیره آرک بلاک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آرک بلاک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آرک بلاک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آرک بلاک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آرک بلاک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آرک بلاک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آرک بلاک

قیمت آرک بلاک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آرک بلاک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آرک بلاک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آرک بلاک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آرک بلاک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آرک بلاک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آرک بلاک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آرک بلاک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آرک بلاک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023