خرید arcade kingdom | فروش ارز دیجیتال آرکید کینگدوم

آرکید کینگدوم

ARCADE - arcade kingdom
0.000298تتر
17.323%

قیمت خرید آرکید کینگدوم

قیمت فروش آرکید کینگدوم

15.5556تومان
15.4066تومان
(5,196)

حجم معاملات آرکید کینگدوم

30,700,592تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16.0254تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13.2588تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آرکید کینگدوم

آرکید کینگدام اولین بازی استراتژیکی با مدل بازی برای درآمد است. کاربران و بازیکنان با دارایی‌های دیجیتالی که در طول بازی کسب می‌کنند می‌توانند درآمد داشته باشند. بازی Arcade Kingdom امکانات زیادی را برای کاربران خود فراهم می‌کند از جمله: کنترل ساده و راحت در بازی، گرافیک با کیفیت، ان اف تی‌های زمین‌های بازی و کالکشن‌های ان اف تی و کاراکترهای مختلفی که در طول بازی با آنها رو به رو می‌شویم. کاربران با استیک کردن ان اف تی‌های خود می‌توانند درآمد کسب کنند. در بازار ان اف تی بازی Arcade Kingdom  نیز امکان خرید و فروش آیتم‌های بازی وجود دارد و علاوه بر این کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی را وام‌ دهند یا قرض بگیرند. توکن بومی ارز دیجیتال Arcade Kingdom توکن ACK نام دارد که اکوسیستم آن را تقویت می‌کند. این توکن کاربردهای زیادی دارد. با توکن ACK می‌توان اقلام درون بازی را خریداری کرد، دارایی‌های دیجیتالی را در بازار ان اف تی خرید و فروش کرد، برای حاکمیت و رای دهی در پلتفرم به کار می‌رود، می‌توان آن را در استخرهای نقدینگی استیک کرد و پاداش دریافت کرد و ان اف تی‌های جدید مینت کرد.

خرید آرکید کینگدوم

ارز دیجیتال آرکید کینگدوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آرکید کینگدوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آرکید کینگدوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آرکید کینگدوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آرکید کینگدوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آرکید کینگدوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آرکید کینگدوم

فروش آرکید کینگدوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آرکید کینگدوم، مقدار آرکید کینگدوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آرکید کینگدوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آرکید کینگدوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آرکید کینگدوم

خرید و فروش آرکید کینگدوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آرکید کینگدوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آرکید کینگدوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا آرکید کینگدوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آرکید کینگدوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آرکید کینگدوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آرکید کینگدوم

برای ذخیره آرکید کینگدوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آرکید کینگدوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آرکید کینگدوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آرکید کینگدوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آرکید کینگدوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آرکید کینگدوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آرکید کینگدوم

قیمت آرکید کینگدوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آرکید کینگدوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آرکید کینگدوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آرکید کینگدوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آرکید کینگدوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آرکید کینگدوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آرکید کینگدوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023