خرید ارز دیجیتال آرب سواپ | فروش ارز دیجیتال Arbswap | قیمت لحظه‌ای ARBS

أرب سواپ

ARBS - Arbswap
0.000309تتر
0.03%

قیمت أرب سواپ

17.78112تومان
(16,235)

حجم معاملات أرب سواپ

1,535,794,432تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17.82144تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17.54496تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره أرب سواپ

آرب سواپ اولین و تنها صرافی غیرمتمرکز روی بلاک چین آربیتروم است. توکن بومی پلتفرم آرب سواپ توکن ARBS است که کاربردهای زیادی در این اکوسیستم دارد. کاربران می‌توانند از آن برای ماینینگ نقدینگی استفاده کنند و با سپرده‌گذاری توکن‌های خود در استخرهای نقدینگی، قسمتی از کارمزدهای تراکنش‌ها را از آن خود کنند. علاوه بر ماینینگ نقدینگی، امکان استیکینگ ارز دیجیتال آرب سواپ نیز وجود دارد و کاربران با استیک کردن توکن ARBS توکن‌های بیشتری را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. هولدرهای ارز دیجیتال Arbswap امکان شرکت کردن در لانچ توکن‌های جدید پلتفرم را نیز دارا هستند و می‌توانند با شرکت در حاکمیت شبکه برای آینده آن تصمیم بگیرند. ارز دیجیتال آرب سواپ سقف عرضه ندارد و ۲۰ درصد از کل عرضه آن به خزانه اختصاص پیدا می‌کند. ۲۰ درصد نیز به تیم توسعه‌دهنده و مشاوران، ۱۰ درصد به نقدینگی پلتفرم، ۵ درصد به ایردراپ‌ها، ۳۵ درصد به ماینینگ نقدینگی و ۱۰ درصد به اکوسیستم اختصاص دارد.

خرید أرب سواپ

ارز دیجیتال أرب سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید أرب سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید أرب سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید أرب سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید أرب سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه أرب سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش أرب سواپ

فروش أرب سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش أرب سواپ، مقدار أرب سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش أرب سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش أرب سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل أرب سواپ

خرید و فروش أرب سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید أرب سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل أرب سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا أرب سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، أرب سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل أرب سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول أرب سواپ

برای ذخیره أرب سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از أرب سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری أرب سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی أرب سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری أرب سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه أرب سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت أرب سواپ

قیمت أرب سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی أرب سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت أرب سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه أرب سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت أرب سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت أرب سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی أرب سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه أرب سواپ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه أرب سواپ دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023