خرید ارز دیجیتال آربی پد | فروش ارز دیجیتال ArbiPad | قیمت لحظه‌ای ARBI

آریی پد

ARBI - ArbiPad
0.000174تتر
0.57%

قیمت آریی پد

9.873544تومان
(15,947)

حجم معاملات آریی پد

2,340,611,291تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.0553تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9.674744تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آریی پد

آربی پد یک لانچ پد برای بازی‌های بلاک چینی است. یعنی بازی‌ها برای عرضه کردن توکن‌های خود می‌توانند از لانچ پد ArbiPad استفاده کنند. این پلتفرم از تکنولوژی زد کی سینک استفاده می‌کند و روی شبکه آربیتروم قرار دارد. آربی پد واسطه‌ای میان پروژه‌های کریپتویی و کامیونیتی آنهاست تا سرمایه‌گذاران و کاربران بتوانند به راحتی و با شفافیت با بازی‌های خود ارتباط داشته باشند. توکن بومی پلتفرم ArbiPad توکن ARBI است که برای موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  • کاربران برای شرکت در عرضه اولیه توکن‌های جدید، باید این توکن را استیک کنند.
  • با هولد کردن توکن ARBI کاربران می‌توانند در رویدادهای اختصاصی شرکت کنند و از مزایای بسیار دیگری بهره‌مند شوند.
  • برنامه‌های تشویقی زیادی از طریق این توکن برای کاربران فراهم شده است.
  • سقف عرضه این توکن ۱۰ میلیارد عدد است.
  • نصف عرضه به کامیونیتی اختصاص دارد.
  • ۵۰۰ میلیون توکن به تیم داده می‌شود.
  • ۶۰۰ میلیون برای نقدینگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • ۵۰۰ میلیون توکن نیز برای رشد اکوسیستم احتصاص داده شده است.

 

خرید آریی پد

ارز دیجیتال آریی پد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آریی پد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آریی پد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آریی پد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آریی پد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آریی پد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آریی پد

فروش آریی پد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آریی پد، مقدار آریی پد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آریی پد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آریی پد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آریی پد

خرید و فروش آریی پد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آریی پد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آریی پد به تتر، نیاز نیست که ابتدا آریی پد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آریی پد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آریی پد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آریی پد

برای ذخیره آریی پد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آریی پد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آریی پد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آریی پد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آریی پد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آریی پد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آریی پد

قیمت آریی پد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آریی پد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آریی پد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آریی پد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آریی پد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آریی پد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آریی پد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آریی پد

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آریی پد دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023