خرید دوج ای آی AIDOGE | فروش ارز دیجیتال ArbDoge AI به همراه قیمت لحظه‌ای

دوج ای آی

AIDOGE - ArbDoge AI
0تتر
3.548%

قیمت دوج ای آی

0.000011تومان
(12,826)

حجم معاملات دوج ای آی

1,023,242,867,786تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000013تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00001تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج ای آی

ارز دیجیتال ArbDoge AI یک تجربه تازه در دنیای آربیتروم است. این پروژه بر میم کوین ها و ترند آنها در بازار ارزهای دیجیتال تمرکز کرده است. توکن بومی این پروژه توکن ای آی دوج AIDOGE است که رویکرد متفاوتی دارد و سرویس‌های ایجاد میم کوین های تازه را با کمک هوش مصنوعی ارائه می‌دهد. توکن ای آی دوج دارای سقف عرضه ۲۱۰ هزار میلیارد عددی است و کاربران می‌توانند در بلاک چین آربیتروم آن را خرید و فروش کنند. با توجه به اینکه ارز دیجیتال ArbDoge AI روی ترندهای میم کوین و هوش مصنوعی تمرکز کرده است، می‌تواند آینده خوبی را پیش روی خود داشته باشد. همچنین کاربرانی که توکن ای آی دوج را خریداری می‌کنند می‌توانند از سرویس‌های دیگری نیز استفاده کنند و توکن AIDOGE به عنوان پاداش در اکوسیستم آربیتروم بگیرند. توکن ArbDoge AI در ماه آوریل سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید دوج ای آی

ارز دیجیتال دوج ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج ای آی

فروش دوج ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج ای آی، مقدار دوج ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج ای آی

خرید و فروش دوج ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج ای آی

برای ذخیره دوج ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج ای آی

قیمت دوج ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023