خرید و فروش ارز دیجیتال ApolloX | قیمت لحظه‌ای آپولو ایکس

آپولو ایکس

APX - ApolloX
0.04603تتر
0.648%

قیمت خرید آپولو ایکس

قیمت فروش آپولو ایکس

2,398.163تومان
2,375.148تومان
(5,022)

حجم معاملات آپولو ایکس

2,491,768,626تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,442.969تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,396.6تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آپولو ایکس

آپولو ایکس بزرگترین صرافی غیرمتمرکز اوراق مشتقه روی بلاک چین بایننس است. صرافی غیرمتمرکز ApolloX قصد دارد تریدینگ را در دنیای وب ۳ گسترش و توسعه دهد. این پلتفرم امکانات زیادی را به کاربران خود پیشنهاد می‌دهد، از جمله:

  • ApolloX کلاسیک: کاربران می‌توانند قراردادهایی با اسلیپیج پایین و تریدینگ با سرعت بالا را خرید و فروش کنند.
  • ApolloX لایت: یک مدل تازه از نقدینگی است که اسلیپیج آن صفر است و روی استیبل کوین بایننس یو اس دی بسته می‌شود.
  • توکن ALP، که توکن نقدینگی پلتفرم ApolloX است و کاربران با استیک کردن آن می‌توانند پاداش بالایی کسب کنند.

کاربران می‌توانند در پلتفرم آپولو ایکس قراردادهای آتی زیادی را با بوریج خرید و فروش کنند. توکن بومی این پلتفرم با نام APX در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. کاربران می‌توانند با تریدینگ یا استیک کردن، این توکن را به عنوان پاداش دریافت کنند. در سال ۲۰۲۲ پلتفرم ApolloX اعلام کرد که نسخه تازه‌ای از این پلتفرم را با نام ApolloX 2.0 وارد بازار خواهد کرد که در آن توکن سوزی انجام می‌شود و حاکمیت و کنترل در پلتفرم از طریق دائوی آن امکانپذیر می‌شود. هولدرهای توکن APX با قفل کردن دارایی خود در دائوی آن می‌توانند قدرت رای گیری به دست آوردند و در تصمیمات شبکه تاثیرگذار باشند.

 

خرید آپولو ایکس

ارز دیجیتال آپولو ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آپولو ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آپولو ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آپولو ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آپولو ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آپولو ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آپولو ایکس

فروش آپولو ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آپولو ایکس، مقدار آپولو ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آپولو ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آپولو ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آپولو ایکس

خرید و فروش آپولو ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آپولو ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آپولو ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آپولو ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آپولو ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آپولو ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آپولو ایکس

برای ذخیره آپولو ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آپولو ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آپولو ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آپولو ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آپولو ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آپولو ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آپولو ایکس

قیمت آپولو ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آپولو ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آپولو ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آپولو ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آپولو ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آپولو ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آپولو ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023