خرید ایپکس پروتکل APEX | فروش ارز دیجیتال APEX به همراه قیمت لحظه‌ای

ایپکس پروتکل

APEX - ApeX Protocol
2.571تتر
0%

قیمت ایپکس پروتکل

169,171تومان
(5,138)

حجم معاملات ایپکس پروتکل

1,136,905,099تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
180,950تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
160,946تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایپکس پروتکل

ApeX Protocol یک صرافی غیرمتمرکز و بدون محافظت (non-custodial) برای مشتقات است که بدون نیاز به اجازه فعالیت می‌کند و بر اساس مدل دفتر سفارشات (order book model) عمل می‌کند. این پلتفرم قراردادهای دائمی با اهرم تا 50 برابر، که شامل USDC و USDT می‌شوند، را با تسویه‌حساب فوری و هزینه‌های پایین ارائه می‌دهد.

  • فعالیت بدون اجازه و غیرمتمرکز: به عنوان یک پلتفرم غیرمتمرکز، ApeX Protocol به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به احراز هویت یا مجوزهای دیگر، در تجارت مشتقات شرکت کنند.

  • مدل دفتر سفارشات: این پلتفرم با استفاده از مدل دفتر سفارشات، به کاربران امکان می‌دهد تا سفارشات خرید و فروش خود را بر اساس قیمت و حجم مورد نظر ثبت کنند.

  • قراردادهای دائمی USDC و USDT: ApeX Protocol قراردادهای دائمی با پشتیبانی از USDC و USDT را ارائه می‌دهد، که به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از این دو ارز دیجیتال معتبر در تجارت مشتقات شرکت کنند.

  • اهرم تا 50 برابر: پلتفرم امکان استفاده از اهرم تا 50 برابر را برای تجارت‌ها فراهم می‌کند، که به کاربران اجازه می‌دهد تا پتانسیل سود خود را افزایش دهند.

  • تسویه‌حساب فوری و هزینه‌های پایین: ApeX Protocol به کاربران امکان تسویه‌حساب فوری تجارت‌ها را می‌دهد و هزینه‌های پایینی را برای تراکنش‌ها اعمال می‌کند.

در مجموع، ApeX Protocol یک راه‌حل جامع برای تجارت مشتقات در یک محیط غیرمتمرکز است که به کاربران امکان می‌دهد با انعطاف‌پذیری بالا و در شرایط امن و کارآمد در تجارت مشتقات شرکت کنند.

خرید ایپکس پروتکل

ارز دیجیتال ایپکس پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایپکس پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایپکس پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایپکس پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایپکس پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایپکس پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایپکس پروتکل

فروش ایپکس پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایپکس پروتکل، مقدار ایپکس پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایپکس پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایپکس پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایپکس پروتکل

خرید و فروش ایپکس پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایپکس پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایپکس پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایپکس پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایپکس پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایپکس پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایپکس پروتکل

برای ذخیره ایپکس پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایپکس پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایپکس پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایپکس پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایپکس پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایپکس پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایپکس پروتکل

قیمت ایپکس پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایپکس پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایپکس پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایپکس پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایپکس پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایپکس پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایپکس پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023