فروش و خرید سریع آپارتمان توکن APT1 | قیمت روز ارز دیجیتال Apartment Token

آپارتمان توکن

APT1 - Apartment Token
1.789تتر
0.056%

قیمت خرید آپارتمان توکن

قیمت فروش آپارتمان توکن

92,670تومان
91,775تومان
(4,835)

حجم معاملات آپارتمان توکن

1,476,818,259تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
92,722تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
92,514تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آپارتمان توکن

APT1 با نماد APT1 یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید آپارتمان توکن

ارز دیجیتال آپارتمان توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آپارتمان توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آپارتمان توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آپارتمان توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آپارتمان توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آپارتمان توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آپارتمان توکن

فروش آپارتمان توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آپارتمان توکن، مقدار آپارتمان توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آپارتمان توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آپارتمان توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آپارتمان توکن

خرید و فروش آپارتمان توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آپارتمان توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آپارتمان توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا آپارتمان توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آپارتمان توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آپارتمان توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آپارتمان توکن

برای ذخیره آپارتمان توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آپارتمان توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آپارتمان توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آپارتمان توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آپارتمان توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آپارتمان توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آپارتمان توکن

قیمت آپارتمان توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آپارتمان توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آپارتمان توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آپارتمان توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آپارتمان توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آپارتمان توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آپارتمان توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023