خرید انیمال کنسرت ANML | فروش ارز دیجیتال Animal Concerts به همراه قیمت لحظه‌ای

انیمال کنسرت

ANML - Animal Concerts
0.000471تتر
8.59%

قیمت انیمال کنسرت

27.92496تومان
(21,369)

حجم معاملات انیمال کنسرت

2,026,844,095تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
28.29973تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
24.25073تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره انیمال کنسرت

انیمال کنسرت یک پروتکل بلاک چینی است که برای ارتقای واقعیت مجازی، متاورس و دنیای ان اف تی‌ها به وجود آمده است. براساس وایت پیپر این پروژه، ارز دیجیتال Animal Concerts قصد دارد در فضای متاورس رویدادهای مختلفی را به صورت زنده اجرا کند و برای کاربران خود و هواداران موسیقی، تجربه‌ای زنده و واقعی را به کمک تکنولوژی بلاک چین فراهم سازد. از طرف دیگر Animal Concerts قصد دارد فضای صنعت موسیقی را دموکراتیزه کند و به هنرمندان امکان دهد تا آثار خود را در فضایی غیرمتمرکز به دیگران نمایش دهند. در این پلتفرم مجازی، هم آرتیست‌ها و هم هوادارن خود می‌توانند پاداش کسب کنند و درآمد داشته باشند. پلتفرم ارز دیجیتال Animal Concerts با کمک واقعیت مجازی، کنسرت‌های دو بعدی و سه بعدی را به کاربران خود نشان می دهد. در این پلتفرم آرتیست‌ها با هر سطحی می‌توانند در برابر هواداران خود برنامه اجرا کنند. این پلتفرم در سال ۲۰۲۱ ایجاد شد و توکن بومی آن با نام ANML در ماه مارس سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد.

خرید انیمال کنسرت

ارز دیجیتال انیمال کنسرت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید انیمال کنسرت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید انیمال کنسرت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید انیمال کنسرت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید انیمال کنسرت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه انیمال کنسرت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش انیمال کنسرت

فروش انیمال کنسرت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش انیمال کنسرت، مقدار انیمال کنسرت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش انیمال کنسرت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش انیمال کنسرت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل انیمال کنسرت

خرید و فروش انیمال کنسرت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید انیمال کنسرت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل انیمال کنسرت به تتر، نیاز نیست که ابتدا انیمال کنسرت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، انیمال کنسرت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل انیمال کنسرت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول انیمال کنسرت

برای ذخیره انیمال کنسرت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از انیمال کنسرت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری انیمال کنسرت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی انیمال کنسرت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری انیمال کنسرت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه انیمال کنسرت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت انیمال کنسرت

قیمت انیمال کنسرت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی انیمال کنسرت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت انیمال کنسرت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه انیمال کنسرت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت انیمال کنسرت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت انیمال کنسرت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی انیمال کنسرت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023