خرید انیمال آرمی ANIMAL | فروش ارز دیجیتال ANIMAL به همراه قیمت لحظه‌ای

انیمال آرمی

ANIMAL - ANIMAL ARMY
0تتر
50.36%

قیمت انیمال آرمی

0.00732تومان
(5,579)

حجم معاملات انیمال آرمی

14,844,134تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.014749تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00607تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره انیمال آرمی

"Animal Army"، یک پروژه رمزارزی با الهام از قدرت توکن‌های میم و جامعه‌های آنلاین، با هدف دستیابی به شهرت جهانی و نماد شدن برای مفاهیم متعدد است. این توکن نه تنها نشان‌دهنده قدرت "میم مجیک" (meme magic) است، بلکه بیانگر تأثیر جامعه‌های ناشناس و علاقه‌مندان به میم در دنیای دیجیتال نیز می‌باشد. 

"Animal Army" با تکیه بر جاذبه و جذابیت فرهنگ میم‌ها، به دنبال آن است که قدرت را به دست جامعه بازگرداند و به جهان نشان دهد که یک جنبش آنلاین چگونه می‌تواند تأثیری عمیق و گسترده داشته باشد. این توکن می‌کوشد تا نه تنها به عنوان یک ارز دیجیتالی معمولی عمل کند، بلکه به عنوان یک حرکت فرهنگی قدرتمند که می‌تواند تغییرات اجتماعی و اقتصادی به همراه داشته باشد.

علاوه بر این، "Animal Army" می‌تواند فرصت‌هایی برای مشارکت و تعامل کاربران در فعالیت‌های مختلف ایجاد کند، از جمله کمپین‌های جمعی، فعالیت‌های خیرخواهانه و پروژه‌های مبتنی بر جامعه. هدف این است که نشان دهد چگونه قدرت جمعی و خلاقیت می‌تواند در دنیای واقعی و دیجیتال تأثیرگذار باشد.

در مجموع، "Animal Army" بیش از یک توکن ساده است؛ آن نماینده‌ی یک جنبش است که به دنبال نشان دادن قدرت واقعی جوامع آنلاین و علاقه‌مندان به میم در شکل‌دهی به آینده‌ی دیجیتالی است.

خرید انیمال آرمی

ارز دیجیتال انیمال آرمی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید انیمال آرمی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید انیمال آرمی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید انیمال آرمی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید انیمال آرمی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه انیمال آرمی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش انیمال آرمی

فروش انیمال آرمی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش انیمال آرمی، مقدار انیمال آرمی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش انیمال آرمی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش انیمال آرمی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل انیمال آرمی

خرید و فروش انیمال آرمی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید انیمال آرمی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل انیمال آرمی به تتر، نیاز نیست که ابتدا انیمال آرمی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، انیمال آرمی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل انیمال آرمی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول انیمال آرمی

برای ذخیره انیمال آرمی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از انیمال آرمی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری انیمال آرمی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی انیمال آرمی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری انیمال آرمی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه انیمال آرمی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت انیمال آرمی

قیمت انیمال آرمی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی انیمال آرمی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت انیمال آرمی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه انیمال آرمی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت انیمال آرمی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت انیمال آرمی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی انیمال آرمی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023