خرید آندرومدا ANDR | فروش ارز دیجیتال Andromeda به همراه قیمت لحظه‌ای

آندرومدا

ANDR - Andromeda
0تتر
0%

قیمت آندرومدا

0تومان
(2,692)

حجم معاملات آندرومدا

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آندرومدا

معرفی: Andromeda اولین سیستم عامل وب3 کاملاً غیرمتمرکز، فعال شده با IBC (Inter-Blockchain Communication) و 100% روی زنجیره است که مجموعه‌ای از محصولات، ابزارها و کاربردها را برای حل مشکلات ساخت و ترکیب اپلیکیشن‌ها ارائه می‌دهد. این سیستم عامل به‌گونه‌ای طراحی شده که ساخت و ترکیب اپلیکیشن‌ها را آسان‌تر، بهتر، ارزان‌تر و سریع‌تر کند.

ویژگی‌های کلیدی:

 1. سیستم عامل وب3:

  • Andromeda به عنوان یک سیستم عامل وب3 کاملاً غیرمتمرکز عمل می‌کند که امکان ساخت و ترکیب اپلیکیشن‌ها را فراهم می‌کند.
 2. فعال شده با IBC:

  • این پروتکل از ارتباط بین زنجیره‌ای (IBC) استفاده می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد تا از قابلیت‌های چندین زنجیره استفاده کنند و از خطرات فناوری و عملکرد تک‌زنجیره‌ای جلوگیری کنند.
 3. امنیت و مهندسی درجه‌یک:

  • Andromeda با بهره‌گیری از مهندسی درجه‌یک، امنیت بالا، UI/UX حرفه‌ای و رهبری و مدیریت حرفه‌ای، اعتماد شرکت‌ها را به وب3 جلب می‌کند.
 4. افزایش TAM و فضای بلوک:

  • این سیستم عامل ظرفیت بازار قابل دستیابی (TAM) و فضای بلوک را افزایش می‌دهد و گزینه‌های بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند.

مزایا:

 • ساخت اپلیکیشن آسان‌تر:

  • ابزارها و کاربردهای ارائه شده توسط Andromeda به توسعه‌دهندگان کمک می‌کنند تا اپلیکیشن‌های خود را با سرعت و کارایی بیشتری بسازند.
 • غیرمتمرکز و امن:

  • با استفاده از فناوری غیرمتمرکز و IBC، Andromeda امنیت بالا و اعتمادپذیری را برای کاربران و شرکت‌ها تضمین می‌کند.
 • انعطاف‌پذیری بین زنجیره‌ای:

  • امکان استفاده از قابلیت‌های چندین زنجیره به کاربران اجازه می‌دهد تا از خطرات فناوری و عملکرد تک‌زنجیره‌ای جلوگیری کنند و از تنوع بیشتری برخوردار باشند.

نتیجه‌گیری: Andromeda با ارائه یک سیستم عامل وب3 غیرمتمرکز و فعال شده با IBC، ابزارها و کاربردهای نوآورانه‌ای را برای حل مشکلات ساخت و ترکیب اپلیکیشن‌ها فراهم می‌کند. این سیستم عامل با بهره‌گیری از امنیت و مهندسی درجه‌یک، UI/UX حرفه‌ای و مدیریت حرفه‌ای، اعتماد شرکت‌ها را به وب3 جلب می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های خود را با سرعت و کارایی بیشتری بسازند.

خرید آندرومدا

ارز دیجیتال آندرومدا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آندرومدا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آندرومدا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آندرومدا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آندرومدا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آندرومدا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آندرومدا

فروش آندرومدا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آندرومدا، مقدار آندرومدا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آندرومدا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آندرومدا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آندرومدا

خرید و فروش آندرومدا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آندرومدا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آندرومدا به تتر، نیاز نیست که ابتدا آندرومدا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آندرومدا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آندرومدا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آندرومدا

برای ذخیره آندرومدا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آندرومدا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آندرومدا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آندرومدا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آندرومدا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آندرومدا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آندرومدا

قیمت آندرومدا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آندرومدا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آندرومدا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آندرومدا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آندرومدا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آندرومدا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آندرومدا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023