خرید AEUR AEUR | فروش ارز دیجیتال AEUR به همراه قیمت لحظه‌ای

انکرد کوینز یورو

AEUR - Anchored Coins EUR
1.1203تتر
4.233%

قیمت انکرد کوینز یورو

74,499تومان
(7,003)

حجم معاملات انکرد کوینز یورو

1,721,761,654تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
75,125تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
71,381تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره انکرد کوینز یورو

AEUR با نماد AEUR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید انکرد کوینز یورو

ارز دیجیتال انکرد کوینز یورو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید انکرد کوینز یورو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید انکرد کوینز یورو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید انکرد کوینز یورو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید انکرد کوینز یورو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه انکرد کوینز یورو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش انکرد کوینز یورو

فروش انکرد کوینز یورو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش انکرد کوینز یورو، مقدار انکرد کوینز یورو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش انکرد کوینز یورو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش انکرد کوینز یورو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل انکرد کوینز یورو

خرید و فروش انکرد کوینز یورو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید انکرد کوینز یورو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل انکرد کوینز یورو به تتر، نیاز نیست که ابتدا انکرد کوینز یورو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، انکرد کوینز یورو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل انکرد کوینز یورو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول انکرد کوینز یورو

برای ذخیره انکرد کوینز یورو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از انکرد کوینز یورو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری انکرد کوینز یورو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی انکرد کوینز یورو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری انکرد کوینز یورو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه انکرد کوینز یورو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت انکرد کوینز یورو

قیمت انکرد کوینز یورو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی انکرد کوینز یورو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت انکرد کوینز یورو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه انکرد کوینز یورو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت انکرد کوینز یورو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت انکرد کوینز یورو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی انکرد کوینز یورو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023