خرید ارز دیجیتال AMP | فروش ارز دیجیتال AMP | قیمت لحظه‌ای AMP

آمپ

AMP - Amp
0.004708تتر
8.6%

قیمت آمپ

268.8268تومان
(28,287)

حجم معاملات آمپ

2,409,433,769تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
277.7344تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
246.672تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آمپ

 ارز دیجیتال AMP یک پروتکل غیرمتمرکز و منبع باز است که سرویس‌های وثیقه ارز دیجیتال ارائه می‌دهد. پلتفرم‌های دیجیتال با استفاده از توکن AMP می‌توانند تراکنش‌های خود را به صورتی امن انجام دهند و از توکن‌های مختلفی در پلتفرم خود استفاده کنند. این پروژه در سال ۲۰۲۰ لانچ شد و قصد دارد به یک پلتفرم سریع، کارا و امن در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل شود. AMP می‌خواهد تعدادی از مشکلات بلاک چینی را حل کند، مانند طولانی بودن زمان تایید تراکنش‌ها، نوسان قیمتی و پذیرش ارزهای دیجیتال و بلاک چین توسط طیف وسیعی از مردم. سرویس وثیقه پلتفرم AMP می‌تواند حدمات مختلفی را وثیقه کند که روی بلاک چین اتریوم قابل تایید است. شرکت مادر ارز دیجیتال AMP شرکت Flexa نام دارد که یک شرکت پرداختی کریپتویی است و در نیویورک قرار دارد. این شرکت خدمات پرداختی را در خدمت شرکت‌ها و افراد قرار می‌دهد تا پرداختی امن، کارا و قابل انجام داشته باشند. توکن ارز دیجیتال AMP یک توکن اتریومی است که روی بلاک چین‌های سولانا و نیر پروتکل نیز قابل معامله است.

خرید آمپ

ارز دیجیتال آمپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آمپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آمپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آمپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آمپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آمپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آمپ

فروش آمپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آمپ، مقدار آمپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آمپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آمپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آمپ

خرید و فروش آمپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آمپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آمپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا آمپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آمپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آمپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آمپ

برای ذخیره آمپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آمپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آمپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آمپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آمپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آمپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آمپ

قیمت آمپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آمپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آمپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آمپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آمپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آمپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آمپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023