خرید ارز دیجیتال آمینو | فروش ارز دیجیتال Amino | قیمت لحظه‌ای AMO

آمینو

AMO - Amino
0.000144تتر
2.9%

قیمت آمینو

8.18222تومان
(13,185)

حجم معاملات آمینو

1,629,783,758تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.48379تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.14239تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آمینو

با پلتفرم غیرمتمرکز آمینو می‌توانید ورزش کنید و ارز دیجیتال دریافت کنید. این پلتفرم به کاربران خود حرکات ورزشی ارائه می‌دهد و کاربران با دنبال کردن برنامه ورزشی خود پاداش خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند. توکن بومی پلتفرم Amino با نماد AMO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. کاربران با داشتن این توکن می‌توانند به مزایا و امکانات زیادی دسترسی داشته باشند، در فروشگاه این پلتفرم با دیگران به خرید و فروش بپردازند و از هدایای مخصوص بهره‌مند شوند.

خرید آمینو

ارز دیجیتال آمینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آمینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آمینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آمینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آمینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آمینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آمینو

فروش آمینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آمینو، مقدار آمینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آمینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آمینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آمینو

خرید و فروش آمینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آمینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آمینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا آمینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آمینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آمینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آمینو

برای ذخیره آمینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آمینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آمینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آمینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آمینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آمینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آمینو

قیمت آمینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آمینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آمینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آمینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آمینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آمینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آمینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آمینو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آمینو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023