خرید ارز دیجیتال Amazy | فروش ارز دیجیتال امیزی | قیمت لحظه‌ای AZY

امیزی

AZY - Amazy
0.00964تتر
3.984%

قیمت خرید امیزی

قیمت فروش امیزی

502.244تومان
497.424تومان
(4,687)

حجم معاملات امیزی

6,870,383,052تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
529.336تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
487.135تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره امیزی

AZY با نماد AZY یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید امیزی

ارز دیجیتال امیزی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید امیزی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید امیزی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید امیزی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید امیزی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه امیزی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش امیزی

فروش امیزی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش امیزی، مقدار امیزی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش امیزی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش امیزی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل امیزی

خرید و فروش امیزی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید امیزی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل امیزی به تتر، نیاز نیست که ابتدا امیزی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، امیزی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل امیزی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول امیزی

برای ذخیره امیزی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از امیزی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری امیزی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی امیزی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری امیزی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه امیزی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت امیزی

قیمت امیزی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی امیزی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت امیزی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه امیزی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت امیزی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت امیزی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی امیزی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023