خرید ارز دیجیتال ALYATTES	| فروش ارز دیجیتال آلیاتس | قیمت لحظه‌ای ALYA

آلیاتس

ALYA - ALYATTES
0.01424تتر
0.07%

قیمت خرید آلیاتس

قیمت فروش آلیاتس

736.208تومان
729.088تومان
(4,929)

حجم معاملات آلیاتس

4,428,839,584تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
749.133تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
705.705تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلیاتس

ALYA با نماد ALYA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید آلیاتس

ارز دیجیتال آلیاتس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلیاتس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلیاتس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلیاتس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلیاتس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلیاتس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلیاتس

فروش آلیاتس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلیاتس، مقدار آلیاتس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلیاتس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلیاتس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلیاتس

خرید و فروش آلیاتس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلیاتس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلیاتس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلیاتس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلیاتس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلیاتس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلیاتس

برای ذخیره آلیاتس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلیاتس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلیاتس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلیاتس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلیاتس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلیاتس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلیاتس

قیمت آلیاتس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلیاتس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلیاتس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلیاتس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلیاتس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلیاتس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلیاتس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023