خرید آلترد استیت توکن	Altered State Token | فروش سریع ASTO

آلترد استیت توکن

ASTO - Altered State Token
0.02052تتر
4.24%

قیمت آلترد استیت توکن

1,155.276تومان
(25,435)

حجم معاملات آلترد استیت توکن

5,510,180,386تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,221.71تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,139.512تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلترد استیت توکن

ارز دیجیتال آلترد استیت توکن با نماد ASTO توکن بومی پروتکلی به نام Altered State Machine است که روی هوش غیر قابل تعویض (NFI) تمرکز دارد. این پروژه به کاربران و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد یک ایجنت (عامل) هوش مصنوعی را از طریق فناوری NFT خلق کنند، آموزش دهند و سپس خرید و فروش کنند. در نهایت، کاربران می‌توانند از این NFTهای هوش مصنوعی در متاورس استفاده کنند. ایجنت‌های هوش مصنوعی آلترد استیت ماشین می‌‌توانند از دو NFT تشکیل شوند: یک NFT برای مغز و یک NFT برای شکل ظاهری. مغز NFT همان عامل هوش مصنوعی است و هر مغز مجموعه منحصربه‌فردی از ویژگی‌های خاص دارد. این مغزها در صورت آموزش می‌توانند حافظه و استراتژی‌های رفتاری داشته باشند. فرم NFT یک لایه اختیاری است که می‌توانند یک شکل ظاهری دو‌بعدی یا سه‌بعدی به ایجنت هوش مصنوعی بدهد. کاربردهای ارز دیجیتال asto در این اکوسیستم شامل دسترسی به شبکه ASM، ایجاد NFTها، تراکنش‌‌های بین NFTها، مشارکت در رویدادهایی مثل استخراج، بازی‌های درآمدزا و... است. ارز دیجیتال asto برای پاداش دادن به کاربران، خالقان NFTها و توسعه‌دهندگان استفاده می‌شود. تمام هولدرهای ارز دیجیتال asto می‌توانند در سازمان خودگردان پروژه که ElderDAO نام دارند، عضو شوند و با رای خود روی آینده پروژه تاثیر بگذارند. مجموع عرضه رمز ارز آستو ۲,۳۸۴,۰۰۰,۰۰۰ توکن است. ارز دیجیتال asm در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۴۹۶ دلار وارد بازار شد.

خرید آلترد استیت توکن

ارز دیجیتال آلترد استیت توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلترد استیت توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلترد استیت توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلترد استیت توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلترد استیت توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلترد استیت توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلترد استیت توکن

فروش آلترد استیت توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلترد استیت توکن، مقدار آلترد استیت توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلترد استیت توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلترد استیت توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلترد استیت توکن

خرید و فروش آلترد استیت توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلترد استیت توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلترد استیت توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلترد استیت توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلترد استیت توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلترد استیت توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلترد استیت توکن

برای ذخیره آلترد استیت توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلترد استیت توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلترد استیت توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلترد استیت توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلترد استیت توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلترد استیت توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلترد استیت توکن

قیمت آلترد استیت توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلترد استیت توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلترد استیت توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلترد استیت توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلترد استیت توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلترد استیت توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلترد استیت توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آلترد استیت توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آلترد استیت توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023