خرید آلفا فایننس لب و فروش ارز دیجیتال Alpha Finance Lab در بیت برگ

آلفا فایننس لب

ALPHA - Alpha Finance Lab
0.1127تتر
4.37%

قیمت آلفا فایننس لب

6,446.44تومان
(27,697)

حجم معاملات آلفا فایننس لب

1,101,795,502تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,527.092تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,128.98تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلفا فایننس لب

آلفا ونچر دائو (Alpha Venture DAO) که قبلا با نام آلفا فایننس لب (Alpha Finance Lab) شناخته می‌شد، یک جامعه از فعالان ارز دیجیتال است. این جامعه قصد دارد آینده وب 3 را شکل دهد و اکوسیستم وب 3 را به کمک بزرگان این صنعت گسترش و توسعه دهد. آلفا ونچر دائو قصد دارد اکوسیستم بزرگی از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز باشد که بدون توجه به شبکه‌ها و زنجیره‌ها خلق ارزش کند. این شبکه قصد دارد تا به پروژه‌های با کیفیت وب 3 کمک کند تا رشد کنند و توسعه یابند. این کامیونیتی برای کسانی که به آینده وب 3 امیدوارند، جای مناسبی است و توکن بومی این شبکه که ALPHA نام دارد، تنها یک توکن برای یک پروژه یا یک محصول نیست، بلکه یک راه ورود به دنیای وب 3 به شمار می‌آید.

ارز دیجیتال آلفا ونچر دائو ALPHA

 

اکوسیستم ارز دیجیتال آلفا ونچر دائو (Alpha Venture DAO) از دو قسمت تشکیل شده‌است:

 

  1. ساخت محصولات وب 3
  2. توسعه محصولات و به بار نشستن آنها

 

تیم آلفا ALPHA محصولات پیشرفته و مهمی را در اکوسیستم خود ایجاد می‌کند که می‌توانند روی پلتفرم‌های مختلفی اجرا شوند و انطباق‌پذیری بالایی دارند. پویایی این تیم و مشخص بودن آینده آن باعث می‌شود که با افراد مهم و حرفه‌ای در این حوزه همکاری کنند و در کنار هم فضا وب 3 و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را رشد دهند. تیم توسعه محصولات نیز، این محصولات جدید را وارد فضای کریپتوکارنسی می‌کند و از صفر تا صد رشد و توسعه آن را در دنیای بیرونی زیر نظر دارند. آنها این محصولات جدید را برای استفاده کاربران آماده می‌سازند و سعی در کاربرپسند بودن و استفاده آسان از آنها دارند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال آلفا ونچر ALPHA

 

ارز دیجیتال آلفا ونچر با نماد اختصاری ALPHA در پایان سال 2020 وارد بازار شد. قیمت عرضه آلفا در حدود 0.04 دلار بود و با کاهشی ناگهانی به کف قیمتی خود در 0.03 دلار رسید. با رسیدن به کف قیمتی در ماه نوامبر سال 2020، آلفا توانست رشد کند و به بالاترین قیمت خود در فوریه سال 2021 و در قیمت 2.4 دلار برسد.

خرید آلفا فایننس لب

ارز دیجیتال آلفا فایننس لب یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلفا فایننس لب به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلفا فایننس لب خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلفا فایننس لب در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلفا فایننس لب خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلفا فایننس لب خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلفا فایننس لب

فروش آلفا فایننس لب در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلفا فایننس لب، مقدار آلفا فایننس لب مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلفا فایننس لب در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلفا فایننس لب در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلفا فایننس لب

خرید و فروش آلفا فایننس لب در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلفا فایننس لب خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلفا فایننس لب به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلفا فایننس لب خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلفا فایننس لب خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلفا فایننس لب بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلفا فایننس لب

برای ذخیره آلفا فایننس لب، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلفا فایننس لب شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلفا فایننس لب مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلفا فایننس لب است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلفا فایننس لب نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلفا فایننس لب خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلفا فایننس لب

قیمت آلفا فایننس لب در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلفا فایننس لب تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلفا فایننس لب، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلفا فایننس لب قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلفا فایننس لب و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلفا فایننس لب را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلفا فایننس لب را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری ALPHA کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ALPHA را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ALPHA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ALPHA بخرید.

رمز ارزهای مشابه آلفا فایننس لب

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آلفا فایننس لب دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023