خرید آلپاکا فایننس | فروش ارز دیجیتال Alpaca Finance و قیمت لحظه ای

الپاکا فایننس

ALPACA - Alpaca Finance
0.16795تتر
1.43%

قیمت الپاکا فایننس

9,489.175تومان
(27,953)

حجم معاملات الپاکا فایننس

1,262,867,002تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,528.725تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,302.725تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره الپاکا فایننس

آلپاکا فایننس Alpaca Finance با نماد Alpaca رمز ارز بومی یک پروتکل وام‌دهی به همین نام است. پروتکل آلپاکا فایننس روی بلاک چین بایننس قرار دارد و بزرگترین پروتکلی است که در این بلاک چین اجازه کشت سود (ییلد فارمینگ) با اهرم را می‌دهد. در ییلد فارمینگ کاربران تشویق می‌شود برای پروتکل تامین نقدینگی کنند و در مقابل توکن بومی پروژه را دریافت می‌کنند. این پروژه به وام‌دهندگان کمک می‌کند سود امن و پایداری را به دست بیاورند. وام‌گیرندگان نیز می‌توانند با وثیقه کمتر وام‌ بگیرند. آلپاکا فایننسAlpaca  نقدینگی صرافی‌های گنجانده شده در آن را چندبرابر می‌کند و به این ترتیب به گسترش بخش امور مالی غیر متمرکز (دیفای) کمک می‌کند.

ارز دیجیتال آلپاکا فایننس Alpaca

 

رمز ارز Alpaca یک ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد BEP-20 است که در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد. آلپاکا ALPACA ضد تورمی است و سقف عرضه خود را به ۱۸۸ میلیون توکن محدود کرده است. ارز دیجیتال Alpaca نقشی کلیدی در این اکوسیستم ایفا می‌کند زیرا هم یک ارز کاربردی است و هم نقش حاکمیتی دارد. کاربردهای رمز ارز آلپاکا فایننس ALPACA در حال حاضر شامل موارد زیر است:

 

  • پاداش‌های تشویقی
  • بازخرید و توکن سوزی: ۵٪ از کل کارمزدهای تامین نقدینگی و ۱۰٪ از کارمزد سود وام‌‌ها
  • حاکمیت و رای‌دهی
  • پاداش مشارکت
  • دسترسی انحصاری به ان اف تی (در آینده)

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال Alpaca

 

رمز ارز آلپاکا Alpaca در ۶ مارس ۲۰۲۱ با قیمت ۸.۶ دلار وارد بازار شد. قیمت Alpaca بلافاصله پس از ورود به بازار سقوط شدیدی را تجربه کرد و تا ۱۶ مارس به ۰.۵۸ دلار رسید. در ماه می ۲۰۲۱ ارز دیجیتال آلپاکا یک روند صعودی را تجربه کرد و توانست تا قیمت ۳.۴۴ دلار رشد کند. در سال ۲۰۲۲، قیمت Alpaca نوسان قابل توجهی نداشت و بیشتر در محدوده ۰.۲۰ تا ۰.۳۰ دلار معامله می‌شد. بالاترین قیمت رمز ارز آلپاکا ۸.۶ دلار است که در زمان ورود به بازار ثبت کرد. پایین‌ترین قیمت ثبت شده برای ارز دیجیتال آلپاکا نیز ۰.۱۸ دلار است که در ژوئن سال ۲۰۲۲ اتفاق افتاد.

خرید الپاکا فایننس

ارز دیجیتال الپاکا فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید الپاکا فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید الپاکا فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید الپاکا فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید الپاکا فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه الپاکا فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش الپاکا فایننس

فروش الپاکا فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش الپاکا فایننس، مقدار الپاکا فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش الپاکا فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش الپاکا فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل الپاکا فایننس

خرید و فروش الپاکا فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید الپاکا فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل الپاکا فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا الپاکا فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، الپاکا فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل الپاکا فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول الپاکا فایننس

برای ذخیره الپاکا فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از الپاکا فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری الپاکا فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی الپاکا فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری الپاکا فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه الپاکا فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت الپاکا فایننس

قیمت الپاکا فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی الپاکا فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت الپاکا فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه الپاکا فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت الپاکا فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت الپاکا فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی الپاکا فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری ALPACA کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ALPACA را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ALPACA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ALPACA بخرید.

رمز ارزهای مشابه الپاکا فایننس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه الپاکا فایننس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023