خرید و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال آلپا توکن ALPA | فروش Alpa Token

آلپا توکن

ALPA - Alpa Token
0.013688تتر
0.66%

قیمت آلپا توکن

886.9824تومان
(23,115)

حجم معاملات آلپا توکن

902,167,586تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
895.6656تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
867.348تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلپا توکن

آلپاکا سیتی یک دنیای مجازی است که روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است. در این بازی متاورسی، کاربران می‌توانند با دارایی‌های دیجیتالی تازه‌ای به دست بیاورند و درآمد کسب کنند. Alpaca City مکانی است که در آن دیفای با ان اف تی‌ها ترکیب می‌شود و دنیایی تازه را برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال به نمایش می‌گذارد. بازیکنان می‌توانند مثل یک کشاورز رفتار کنند و در زمین‌های مجازی خود به کشت و کار بپردازند. با بارور کردن زمین‌ها و برداشت محصولات، ان اف تی‌های تازه‌ای به سبد دارایی آنها اضافه می‌شوند. همچنین برای کسب زمین‌های بیشتر، امکان مبارزه با دیگر کشاورزان وجود دارد و کسی که برنده شود می‌تواند دستاوردها و محصولات طرف مقابل را از آن خود کند. علاوه بر قدرت، استراتژی و نوع نگرش نیز می‌تواند در برنده شدن در مسابقات موثر باشد. زمین‌ها یکی از مهمترین اجزای متاورس Alpaca City می‌باشند و هرکدام دارای میزان کمیابی خاص خود هستند. میزان کمیابی یک زمین به ۵ درجه تقسیم می‌شود. هرچه یک زمین کمیاب‌تر باشد، میزان بازدهی آن نیز بالاتر می‌رود. توکن بومی پلتفرم Alpaca City با نماد ALPA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه ۲۰ میلیون عددی است.

خرید آلپا توکن

ارز دیجیتال آلپا توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلپا توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلپا توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلپا توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلپا توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلپا توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلپا توکن

فروش آلپا توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلپا توکن، مقدار آلپا توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلپا توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلپا توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلپا توکن

خرید و فروش آلپا توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلپا توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلپا توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلپا توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلپا توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلپا توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلپا توکن

برای ذخیره آلپا توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلپا توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلپا توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلپا توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلپا توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلپا توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلپا توکن

قیمت آلپا توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلپا توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلپا توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلپا توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلپا توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلپا توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلپا توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023