خرید آل اسپرت کوین SOC | فروش ارز دیجیتال All Sports Coin به همراه قیمت لحظه‌ای

آل اسپرت

SOC - All Sports
0.4219تتر
2.47%

قیمت آل اسپرت

23,921تومان
(25,316)

حجم معاملات آل اسپرت

3,004,416,186تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
24,913تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
23,814تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آل اسپرت

ارز دیجیتال All Sports Coin برای استفاده در بلاک چین آل اسپورت به وجود آمده است. از آل اسپورت کوین برای انتشار محتوای ورزشی، مراودات مالی در اکوسیستم و ایجاد مشوق برای کاربران در موقعیت‌های مختلف استفاده می‌شود. توکن SOC توکن بومی بلاک چین آل اسپورت به شمار می‌آید و برای ترکیب صنعت ارز دیجیتال و بلاک چین با صنعت ورزشی استفاده می‌شود. بر اساس وایت پیپر ارز دیجیتال All Sports Coin، از توکن SOC برای معامله و خرید و فروش دارایی‌های دیجیتالی در پلتفرم All Sports استفاده می‌شود. همچنین نکته‌ای که سرمایه‌گذاران باید تحت نظر داشته باشند این است که خرید توکن All Sports Coin هیچ حقی را برای خریداران و هولدرها در مورد پلتفرم به وجود نمی‌آورد و قرار نیست درآمدی برای آنها محقق شود. توکن SOC تنها برای استفاده در پلتفرم All Sports به وجود آمده است و خریداری آن به سرمایه ‌گذاران امکان فعالیت در این پلتفرم را می‌دهد.

قیمت ارز دیجیتال SOC

ارز دیجیتال All Sports Coin با نماد SOC  در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. در حال حاضر حدود یک میلیارد و پانصد میلیون توکن SOC  در بازار وجود دارد و سقف عرضه این ارز دیجیتال هم همین حدود است. All Sports Coin در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت عرضه این ارز دیجیتال در حدود ۰.۱۹ دلار بود و کمی بعد توانست به بالاترین قیمت خود در ۰.۳ دلار برسد. اما از این نقطه وارد یک روند نزولی شد و تاکنون نتوانسته است از قیمت اولیه خود بالاتر برود. کف قیمتی ارز دیجیتال All Sports Coin در ماه مارس ۲۰۲۳ و در قیمت ۰.۰۰۰۰۲ دلار اتفاق افتاد.

خرید آل اسپرت

ارز دیجیتال آل اسپرت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آل اسپرت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آل اسپرت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آل اسپرت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آل اسپرت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آل اسپرت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آل اسپرت

فروش آل اسپرت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آل اسپرت، مقدار آل اسپرت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آل اسپرت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آل اسپرت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آل اسپرت

خرید و فروش آل اسپرت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آل اسپرت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آل اسپرت به تتر، نیاز نیست که ابتدا آل اسپرت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آل اسپرت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آل اسپرت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آل اسپرت

برای ذخیره آل اسپرت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آل اسپرت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آل اسپرت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آل اسپرت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آل اسپرت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آل اسپرت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آل اسپرت

قیمت آل اسپرت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آل اسپرت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آل اسپرت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آل اسپرت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آل اسپرت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آل اسپرت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آل اسپرت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023