خرید و قیمت لحظه‌ای Alium Finance | فروش سریع ارز دیجیتال آلیوم فایننس ALM

آلیوم فایننس

ALM - Alium Finance
0.004725تتر
3.46%

قیمت خرید آلیوم فایننس

قیمت فروش آلیوم فایننس

247.1175تومان
244.755تومان
(4,846)

حجم معاملات آلیوم فایننس

3,082,605,234تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
248.3727تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
238.8541تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلیوم فایننس

ALM با نماد ALM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید آلیوم فایننس

ارز دیجیتال آلیوم فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلیوم فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلیوم فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلیوم فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلیوم فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلیوم فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلیوم فایننس

فروش آلیوم فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلیوم فایننس، مقدار آلیوم فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلیوم فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلیوم فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلیوم فایننس

خرید و فروش آلیوم فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلیوم فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلیوم فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلیوم فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلیوم فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلیوم فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلیوم فایننس

برای ذخیره آلیوم فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلیوم فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلیوم فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلیوم فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلیوم فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلیوم فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلیوم فایننس

قیمت آلیوم فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلیوم فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلیوم فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلیوم فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلیوم فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلیوم فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلیوم فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023