خرید و قیمت لحظه‌ای Alium Finance | فروش سریع ارز دیجیتال آلیوم فایننس ALM

آلیوم فایننس

ALM - Alium Finance
0.002953تتر
1.43%

قیمت آلیوم فایننس

175.1129تومان
(27,058)

حجم معاملات آلیوم فایننس

944,017,602تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
177.6628تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
165.5656تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلیوم فایننس

آلیوم فایننس یک پلتفرم تریدینگ غیرمتمرکز مولتی چین است. Alium Finance برای فراهم کردن نقدینگی از مدل هیبرید استفاده می‌کند. با استفاده از این مدل، نقدینگی از زنجیره‌های مختلف در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و کاربران می‌توانند به صورتی غیرمتمرکز ترید کنند. در حال حاضر پلتفرم ارز دیجیتال Alium Finance از شبکه‌های مهم و بزرگی مانند بایننس اسمارت چین، اتریوم، پالیگان، هوبی اکو چین، فانتوم اپرا و متیس آندرومدا پشتیبانی می‌کند. مدل نقدینگی هیبریدی که در اکوسیستم ارز دیجیتال Alium Finance به کار می‌رود یکی از مزایای مهم این پلتفرم است. در این مدل، جفت ارزهای اصلی به چند جفت ارز کاهش پیدا می‌کنند و از این طریق معاملاتی سریع‌تر و امن‌تر در بستر این پلتفرم انجام می‌شوند. علاوه بر این کاربران می‌توانند توکن Alium Finance را استیک کنند و سود به دست بیاورند. ارز دیجیتال Alium Finance با نماد ALM در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۲۵۰ میلیون عددی است. توکن ALM هم یک توکن حاکمیتی است و هم یک توکن کاربردی در اکوسیستم Alium Finance است.

خرید آلیوم فایننس

ارز دیجیتال آلیوم فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلیوم فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلیوم فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلیوم فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلیوم فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلیوم فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلیوم فایننس

فروش آلیوم فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلیوم فایننس، مقدار آلیوم فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلیوم فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلیوم فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلیوم فایننس

خرید و فروش آلیوم فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلیوم فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلیوم فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلیوم فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلیوم فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلیوم فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلیوم فایننس

برای ذخیره آلیوم فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلیوم فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلیوم فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلیوم فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلیوم فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلیوم فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلیوم فایننس

قیمت آلیوم فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلیوم فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلیوم فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلیوم فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلیوم فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلیوم فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلیوم فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آلیوم فایننس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آلیوم فایننس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023