خرید ارز دیجیتال AlgoDAO | فروش ارز دیجیتال الگو دائو | قیمت لحظه‌ای ADAOX

آلگو دائو

ADAOX - AlgoDAO
0.0155تتر
0.641%

قیمت آلگو دائو

902.1تومان
(25,275)

حجم معاملات آلگو دائو

2,943,569تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
919.56تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
902.1تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلگو دائو

الگو دائو یک سازمان غیرمتمرکز و خودگردان است که سرویس‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. این پلتفرم روی شبکه الگوراند قرار دارد. AlgoDAO هدف خود را مهیا کردن اکوسیستم برای پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال و بلاک چین دانسته است. این پلتفرم قصد دارد مرزها و محدودیت‌ها را برای استفاده از بلاک چین بردارد و زیرساخت‌های لازم را برای اپلیکیشن‌های مختلف فراهم کند. سرویس‌های ارائه شده توسط الگوراند هم توسط کاربران عادی و هم توسط موسسات و سرمایه‌گذاران بزرگ قابل استفاده هستند. توکن بومی این سازمان خودگردان و غیرمتمرکز توکن ADAO است که در اکوسیستم آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و محدودیت عرضه ۱۰۰ میلیون توکنی دارد. این توکن، توکن حاکمیتی پلتفرم است و هولدرهای آن امکان مشارکت و رای دادن در پلتفرم را دارند. آنها می‌توانند در تخصیص منابع دائو شرکت کنند و بابت مشارکت خود توکن‌های جدید دریافت کنند. علاوه بر این هولدرهای توکن ADAO می‌توانند آن را استیک کنند و درآمد کسب کنند.

خرید آلگو دائو

ارز دیجیتال آلگو دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلگو دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلگو دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلگو دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلگو دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلگو دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلگو دائو

فروش آلگو دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلگو دائو، مقدار آلگو دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلگو دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلگو دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلگو دائو

خرید و فروش آلگو دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلگو دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلگو دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلگو دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلگو دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلگو دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلگو دائو

برای ذخیره آلگو دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلگو دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلگو دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلگو دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلگو دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلگو دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلگو دائو

قیمت آلگو دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلگو دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلگو دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلگو دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلگو دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلگو دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلگو دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023