خرید و فروش سریع و امن ALGOBLK | نگهداری رایگان و قیمت الگو بلاکس Algo Blocks

الگو بلاکس

ALGOBLK - Algo Blocks
0.006016تتر
0%

قیمت خرید الگو بلاکس

قیمت فروش الگو بلاکس

311.0272تومان
308.0192تومان
(5,298)

حجم معاملات الگو بلاکس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
311.0272تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
311.0272تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره الگو بلاکس

ALGOBLK با نماد ALGOBLK یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید الگو بلاکس

ارز دیجیتال الگو بلاکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید الگو بلاکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید الگو بلاکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید الگو بلاکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید الگو بلاکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه الگو بلاکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش الگو بلاکس

فروش الگو بلاکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش الگو بلاکس، مقدار الگو بلاکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش الگو بلاکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش الگو بلاکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل الگو بلاکس

خرید و فروش الگو بلاکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید الگو بلاکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل الگو بلاکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا الگو بلاکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، الگو بلاکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل الگو بلاکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول الگو بلاکس

برای ذخیره الگو بلاکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از الگو بلاکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری الگو بلاکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی الگو بلاکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری الگو بلاکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه الگو بلاکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت الگو بلاکس

قیمت الگو بلاکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی الگو بلاکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت الگو بلاکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه الگو بلاکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت الگو بلاکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت الگو بلاکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی الگو بلاکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023