خرید ارز دیجیتال الجبرا | فروش و قیمت لحظه‌ای Algebra

الجبرا

ALGB - Algebra
0.016008تتر
6.58%

قیمت الجبرا

1,019.709تومان
(14,456)

حجم معاملات الجبرا

1,116,957,466تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,099.079تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,019.263تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره الجبرا

الجبرا یک بازارساز خودکار و یک صرافی غیرمتمرکز است. این صرافی غیرمتمرکز از امکانات مختلفی مانند کارمزدهای انعطاف‌پذیر، فارمینگ و ... بهره می‌برد. صرافی‌های غیرمتمرکز بخش مهمی از امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای به شمار می‌آیند و مهم‌ترین بخش آنها داشتن یک نقدینگی مناسب برای معاملات است. پلتفرم Algebra نقدینگی لازم را برای صرافی‌های غیرمتمرکز به وجود می‌آورد. توکن بومی این پلتفرم با نماد ALGB در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و کاربران می‌توانند با استیک کردن آن درآمد غیرمستقیم به دست بیاورند. سقف عرضه این توکن ۷۵۰ میلیون توکن است. از این توکن برای حاکمیت در پلتفرم، استیکینگ و ییلد فارمینگ استفاده می‌شود. ۱۹۶ میلیون توکن به رشد اکوسیستم اختصاص دارد، ۱۶۱ میلیون به صندوق خزانه و مارکتینگ، ۵۰ میلیون به تیم توسعه‌دهنده و ۱۲۴ میلیون کوین برای استیکینگ کنار گذاشته شده است.

خرید الجبرا

ارز دیجیتال الجبرا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید الجبرا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید الجبرا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید الجبرا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید الجبرا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه الجبرا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش الجبرا

فروش الجبرا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش الجبرا، مقدار الجبرا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش الجبرا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش الجبرا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل الجبرا

خرید و فروش الجبرا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید الجبرا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل الجبرا به تتر، نیاز نیست که ابتدا الجبرا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، الجبرا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل الجبرا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول الجبرا

برای ذخیره الجبرا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از الجبرا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری الجبرا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی الجبرا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری الجبرا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه الجبرا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت الجبرا

قیمت الجبرا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی الجبرا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت الجبرا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه الجبرا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت الجبرا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت الجبرا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی الجبرا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه الجبرا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه الجبرا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023