فروش و خرید سریع ALEPH | نگهداری رایگان ALEPH | انتقال الف آی ام Aleph.im

الف آی ام

ALEPH - Aleph.im
0.36006تتر
6.59%

قیمت الف آی ام

20,307تومان
(25,370)

حجم معاملات الف آی ام

2,762,036,601تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20,570تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18,909تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره الف آی ام

ALEPH با نماد ALEPH یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید الف آی ام

ارز دیجیتال الف آی ام یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید الف آی ام به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید الف آی ام خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید الف آی ام در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید الف آی ام خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه الف آی ام خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش الف آی ام

فروش الف آی ام در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش الف آی ام، مقدار الف آی ام مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش الف آی ام در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش الف آی ام در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل الف آی ام

خرید و فروش الف آی ام در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید الف آی ام خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل الف آی ام به تتر، نیاز نیست که ابتدا الف آی ام خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، الف آی ام خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل الف آی ام بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول الف آی ام

برای ذخیره الف آی ام، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از الف آی ام شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری الف آی ام مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی الف آی ام است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری الف آی ام نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه الف آی ام خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت الف آی ام

قیمت الف آی ام در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی الف آی ام تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت الف آی ام، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه الف آی ام قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت الف آی ام و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت الف آی ام را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی الف آی ام را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023