خرید ارز دیجیتال Aleph zero | فروش ارز دیجیتال الف زیرو | قیمت لحظه‌ای AZERO

الف زیرو

AZERO - Aleph Zero
0.7909تتر
1.55%

قیمت الف زیرو

50,696تومان
(23,605)

حجم معاملات الف زیرو

10,408,482,467تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
52,517تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
50,068تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره الف زیرو

الف زیرو یک بلاک چین عمومی است که با مکانیزم اثبات سهام کار می کند و برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران خود به وجود آمده است. ارز دیجیتال Aleph zero خصوصیات مهمی را برای کاربران خود فراهم می‌کند که یکی از مهمترین آنها تراکنش‌های سریع و تایید لحظه‌ای آنهاست. Aleph zero می‌تواند در مقیاس بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد و گزینه مناسبی برای شرکت‌ها و موسسات بزرگ است. پروژه ارز دیجیتال Aleph zero در سال ۲۰۱۸ ایجاد شد و زنجیره اصلی آن در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ روی کار آمد. Aleph zero با استفاده از تکنولوژی اثبات دانش صفر امنیت کاربران و تراکنش‌های آنها را فراهم می‌کند و از حریم خصوصی آنها حفاظت می‌کند. توکن بومی این شبکه توکن AZERO نام دارد که در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این توکن ۰.۸۴ دلار بوده است. ارز دیجیتال Aleph zero سقف عرضه ندارد و محدودیتی برای تعداد توکن‌های آن در بازار نیست.

خرید الف زیرو

ارز دیجیتال الف زیرو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید الف زیرو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید الف زیرو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید الف زیرو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید الف زیرو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه الف زیرو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش الف زیرو

فروش الف زیرو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش الف زیرو، مقدار الف زیرو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش الف زیرو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش الف زیرو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل الف زیرو

خرید و فروش الف زیرو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید الف زیرو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل الف زیرو به تتر، نیاز نیست که ابتدا الف زیرو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، الف زیرو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل الف زیرو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول الف زیرو

برای ذخیره الف زیرو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از الف زیرو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری الف زیرو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی الف زیرو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری الف زیرو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه الف زیرو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت الف زیرو

قیمت الف زیرو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی الف زیرو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت الف زیرو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه الف زیرو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت الف زیرو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت الف زیرو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی الف زیرو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023